Smolařem zápasu byl zmíněný forvard, jenž dvakrát hlavou trefil břevno, jednou jeho nájezd kryl brankář, který si v úvodu utkání poradil i s gólovou hlavičkou. „Myslím, že mu do dvakrát uklouzlo,“ mínil Toma a dodal, že na jeho výborném výkonu mělo podíl jak štěstí, tak umění.

Pochopitelně mrzutý byl po utkání jeho nejvýraznější aktér. „Doufám, že proti Bohemce to protrhnu, pokud tedy budu v sestavě. Pořád přemýšlím, jak jsem to měl udělat líp,“ přiznal Šilhan, jehož v nájezdu napodobil i Zoubele. Také on ztroskotal na Tomovi.

Trpělivostí se musí opancéřovat trenér SK Kladno Martin Hřídel, jenž věří, že útočníkovy chvíle přijdou. „Alespoň se do šancí dostává víc než jiní hráči,“ prohlásil kouč, který byl víc spokojený s prvním poločasem. „Sestava se blížila té ligové, ve druhém už to bylo oboustranně rozhárané, na čemž měla podíl i střídání,“ mínil Hřídel, jenž se musel obejít bez stopera Beneše a útočníka Klinky. Oba měli menší zdravotní problémy.

Souboj prvoligového celku s lídrem ČFL se líbil vlašimskému kormidelníkovi Romanu Nádvorníkovi. „Přes těžký terén to bylo oboustranně kvalitní utkání. Kladno si vytvořilo čtyři tutovky, zatímco my jednu. Jsem spokojený s nasazením hráčů i výsledkem. Nechci vyzdvihovat jedince, brankář Toma nás ale ve druhé půli podržel, když kryl tři nájezdy.“

SK Kladno - Graffin Vlašim 0:0
Kladno: Pavlík - Bartoš, Drsek, Gross, Procházka - Cigánek (66. Bartek), Strnad (66. Dubský), Szabo, Zoubele - Zachariáš (60. Šisler), Šilhan.
Vlašim: Toma - Schuster, Šilhavý, Petrů J., Nešpor - Kabele, Vebr, Stejskal (73. Lizak), Průcha (64. Švamberg) - Vořechovský (68. Petrů L.), Pyšek (72. Kerič).