Oba kladenské celky v základní skupině nezvládly zápas s favority. Kladno 1 podlehlo Bohemians 1:4 a Kladno 2 zase Meteoru 0:3. Ve finálové skupině už to bylo lepší, SK uhrálo s favority remízy a pak modrobílí rozešli smírně také ve vzájemném zápase.
„Určitě jsme mohli dopadnout lépe, ale v prvních zápasech jsme zaspali začátek, kluci nestačili na tempo soupeřů zareagovat. V dalších už k tomu přistoupili lépe, lépe se i připravili," mínil kladenský trenér Matyáš Kudela.

Dařilo se Martinu Klimtovi, který byl vyhlášen nejlepším hráčem turnaje. Mezi třemi tyčemi se nejlépe oháněl Dominik Šnajdr z pražské Admiry a cenu pro nejlepšího střelce vybojoval Janis Mach z Meteoru Praha.

„Jako kladenského trenéra je moc těší, že právě náš hráč byl vyhlášen jako nejlepší a o to víc, že i podle ostatních trenérů. Martin mě přitom překvapil, protože jsem si myslel, že v hale při své vyšší postavě bude mít potíže. Jenže hrál skvěle," pochválil mladíka Kudela, podle něhož byl turnaj skvěle zorganizován.

Ceny předávali za Sport Invest Group manažer pro rozvoj hráčů Lukáš Primus (jinak podobně jako Kudela hráč Lhoty) a slavný odchovanec Kladna Jan Pejša, bývalý ligový hráč Opavy a Českých Budějovic. Ten se nyní do Kladna vrátil a v SK vede o rok starší borce.

„Musím oběma poděkovat, a také šéfovi Sport Investu Viktoru Kolářovi za dlouholetou podporu turnaje. Za podporu děkuji také dalším partnerům, hráčům, trenérům a rozhodčím Laštovičkovi a Pejšovi. Pískali s přehledem," usmál se organizátor turnaje Jaroslav Hrubeš, který byl zároveň u zrodu tohoto klání mladých fotbalistů.