„Oni by tam klidně jít mohli. Tým mají silný, nejlepší, s jakým jsme na jaře hráli. A líbí se mi, že nemají pouze výborné fotbalisty, ale i skvělé zázemí. tak se má fotbal dělat," vysekl poklonu vítězům kouč Miroslav Supáček.

Koneckonců ani on nebyl naštvaný, jeho mužstvo bylo dlouho lepším na hřišti a určitě navázalo na předešlé výkony. Na případný postup už asi ale bude muset zapomenout.

Úvod ale skutečně patřil Tuchlovicím. Jenom v první čtvrthodině zazdil dvě velké šance Hadrika, v dobré pozici netrefil ani Kedroň.
Domácí reagovali přesunutím Matouška do středu pole, lépe tam eliminoval schopnosti Hajníka s Brožem. A přišla i šance Galbavého.

Tuchlovice už nedržely opratě tak pevně v ruce a ve 33. minutě inkasovaly. Urban nádherným trestňákem kolem zdi otevřel skóre.

Ve druhé půlce si Vraný zkušeně tři body pohlídalo, leklo se snad jen při šancích Kedroně a Hafenrichtera. Výborný Kudrna ale gól nepustil.

Na druhé straně pláchl v nastaveném čase střídající Hrebinka, udělal kličku brankáři Pečonkovi a svou lavičku vylekal nastřelenou tyčkou. Měl ale dost času, a tak si míč doběhl a zavěsil.

Více nejen o tomto zápase si přečtěte v úterním Kladenském deníku (23.4.)