Slánský úvod ještě tak marný nebyl. Tým kopal dva trestné kopy ze zajímavých pozic, ale Volf s Mrštinou neuspěli. Nicméně právě Mrština si ve 24. minutě naběhl na centr Zímy a ne úplně prudkou, ale umístěnou ranou poslal domácí do vedení.

Bohužel, zlomový moment přišel už za minutu. Mašek zahrál ve vápně v nefotbalové pozici na čtyřech rukou, pískala se penalta a Mráz ji suverénně proměnil. Od té chvíle už Hvoznice zápas opanovala. Hlavně po obrátce, a to ještě slánskému gólmanovi Dlouhému pomáhala branková konstrukce. U bomby Tomečka to bylo břevno, po úniku Mráze zase tyčka.

Pak už přišly momenty exkladenského Davida Hlavy, podle mnohých nejlepšího hráče I. A třídy. Exligista nejprve prudce využil chyby slánské obrany zásahem na 1:2, následně trefil břevno a v poslední minutě ještě potrestal Čablíkův faul další proměněnou penaltou.

Nutno podotknout, že Hvozdnice měla i další tutovky, které pochytal Dlouhý.

„Mizérie pokračuje. Po dvou silných mužstvech, která k nám přijela na podzim, jsme přivítali bodově slabší Hvozdnici, ale ta nám uštědřila slušnou lekci a naše hráče, působící mnohokrát na hřišti naprosto bezradným dojmem, v pohodě přehrála," přiznal vedoucí slánského týmu Milan Šúr, podle něhož leží na týmu deka. „Pokud nedojde k nějakému zásadnímu obratu, tak směřujeme po třech letech do nižší soutěže," maluje reálné čerty na zeď.

Mnohem více o krajských fotbalových soutěžích z pohledu Kladenska čtěte v úterním Kladenském deníku (17.9.)

Fotogalerii ze zápasu Slaný - Hvozdnice si prohlédněte ZDE