Slánská show, osm gólů a pivo zadarmo

Střední Čechy – Druhé kolo fotbalového Krušovického poháru mělo na programu zbývajících pět zápasů. Seznam osmifinalistů i soupeřů je tedy kompletní. O čtvrtfinále se bude hrát v sobotu a  neděli.

27.7.2012

Kladenský dorost U17 (ve světle modrém) doma přejel Rokycany 5:0Foto: Petr Bořík

NOVÁ VES – SEDLČANY 4:1 (1:1)
V souboji dvou týmů z krajského přeboru se do vedení dostaly Sedlčany, ale domácí do pauzy srovnali a po změně stran třemi zásahy strhli vítězství na svou stranu.

HŘEBEČ – TN. RAKOVNÍK 2:3 (1:2)
Poražení dojeli na horší produktivitu. Platilo to zejména ve druhé půli, kdy hosté minimálně ohrožovali jejich svatyni, nádherný vítězný gól však dokázali Rakovničtí vstřelit. Na druhou stranu domácí potřetí vyrovnat neuměli.

SLANÝ – LUŽEC 8:0 (4:0)
Mladí Slaňáci připravili hostům vydatný příděl, na němž se třemi góly podílel Stibor. Stovku diváků potěšily nejen góly, ale také krušovický pivovar, jenž čepoval pivo gratis.

JENEČ – HOSTOUŇ 1:3 (1:2)
Na očekávané derby coby kamenem dohodil vzdálených obcí se přišlo podívat na 150 diváků, kteří viděli nadšeně bojující domácí, kteří však na svého soka nestačili. Ten vedl už 2:0 a postup pak jistil favoritovi osm minut před koncem po akci do otevřené obrany Slanina.

SK RAKOVNÍK – KRUŠOVICE II. 3:4 (2:2)
Vyrovnané utkání, ve kterém se ukázalo, kdo má zkušenější tým. Domácí sice běhali, ale nevyzrálostí se připravili o postup. Krušovice sice mají tým složený z celého kraje, přesto v něm byli individuality jako třeba Václav Prošek ze Slavie.

Osmifinále, sobota: 15. 30 Semice – Dobrovice, Radim – Úvaly, 18.00 Brandýs – Klecany,  Jílové – Louňovice. Neděle: 15.30 Loděnice – Jíloviště, Tn. Rakovník – Slaný, 18.00 Dobříš – N. Ves, Hostouň – Krušovice II.

27.7.2012 VSTUP DO DISKUSE

Kladno volejbal cz - SK Volejbal Ústí nad Labem 3:0, Extraliga volejbalu, Kladno, 30. 9. 2017

Volejbalisté přemohli lázeňské šviháky

Kam na víkendový fotbal plus výsledky

Komise musely řešit neplatné voličské průkazy, ale i stěhování

Střední Čechy – Vše probíhalo standardně. Přesně s těmito slovy se ohlédla za hlasováním během parlamentních voleb ve Středočeském kraji Eva Jůzová, vedoucí oddělení správních agend Krajského úřadu Středočeského kraje. Podle jejích slov se na hejtmanství nedostaly informace o tom, že by se odehrálo něco mimořádného. „Nevíme o tom, že by někde zasahovala policie,“ konstatovala Jůzová k dění ve volebních místnostech.

Vypukne modrobílé peklo?

Kladno – Podruhé si před domácím publikem zahrají volejbalisté Kladna. A nebude to žádný pouťák. Jejich hosty budou v sobotu v 18.00 hodin hráči Karlovarska, jednoho ze spolufavoritů nejvyšší soutěže.

Na Kladensku zvítězilo u většiny voličů Hnutí ANO 2011

Kladensko /FOTOGALERIE/ -  Lidé z Kladenska a Slánska vyšli už včera do volebních místností, aby využili příležitosti a ovlivnili budoucnost České republiky. Parlamentní volby skončily v sobotu ve 14 hodin.

Na Trutnov se Švihálkem

Kladno – První čtvrtinu základní části II. ligy zakončí hokejisté Řisut v sobotu domácím zápasem s Trutnovem (18.00). Svěřenci trenérů Martina Procházky a Martina Kašáka po deseti kolech uzavírají tabulku, přičemž vstřelili nejméně branek a nejvíc jich obdrželi!