Slanému se vrátila do sestavy dvojice Galbavý - Ahmed a bylo to na výkonu znát. Ahmed brzy přihrál Stožickému na první slánský gól nového kalendářního roku a brzy na něj navázal Galbavý po krásné samostatné akci. Galbavý prostě pořád umí.

Při chuti byl také Stožický, který minule ledabyle zahodil i penaltu. Tentokrát ho bylo plné hřiště a po parádní akci Galbavého s Marouškem zakončil na 3:0. Po přestávce ještě Galbavý mistrně zakroutil trestňák, a protože Sedlák chytal výborně a povolil domácím jedinou trefu, skončil zápas jasným výsledkem. 

V sestavě se na zkoušku objevil ve Slaném pracující Pivoňka, chyběli Hořejší, Zelenka, Kubaška, Pospíšil a Stibor.

Louny - SK Slaný 1:4 (0:3). Branky: 10. a 35. Stožický, 24. a 57. Galbavý - 59. Trhlík.

Slaný: Sedlák - Tikovský, Sirůček, Čablík, Zíma - Pivoňka, Hansl, Beneš, Stožický - Galbavý, Ahmed. Střídali Kostovčík, Maroušek a Nykl.

Vraný po soustředění hrálo v Lounech v neděli, kdy se mu postavil do cesty namíchaný tým hlavně s hráči béčka. V prvním poločase to ještě znát nebylo, Louny bojovaly, ale ve druhém odpadly a prohrály vysoko 2:7 (1:3). Vraný mohlo dát ještě další góly, místo toho v poslední minutě inkasovalo. I tak ale panovala v týmu spokojenost. 

"Za prvé se povedlo soustředění, kde jsme každý měli dvě fáze a večer jsme i hezky poseděli. Zápas v Lounech také nebyl špatný, hlavně do půle, pak už domácí přece jen odpadli," komentoval útočník Libor Urban, který si góly nechává na důležitější zápasy. Tentokrát kanonýra zastínili Novák (2), Hadač, Hlavatý, Kaválek, Prágl a Bialek.