Hned ve 3.min. šli hosté do vedení, když Obrtlíkova malá domů hlavou na Mareše byla krátká, čehož využil gólově šikovný ex-velvarský Kalaš a dostal míč do slánské sítě. Vyrovnání přišlo už za pět minut. Po Galbavého standardce hosté odhlavičkovali míč k Nádeníčkovi a ten trefil míč ze vzduchu opravdu parádně do šibenice.

Ve 24.min. Slánští nebezpečnou situaci před brankářem Marešem ještě ustáli, ale poté si na centr vyskočil Krimlák a jemnou tečí poslal míč za záda brankáře. Pět minut po změně stran se Slanému opět podařilo vyrovnat a střelcem byl opět hostující Krimlák, který si centr Volgnera srazil do vlastní sítě.

V 63.min. si Mareš „nechal poradit“ od jednoho ze spoluhráčů, vyběhl vysoko z brány, jenže u míče byl dříve Minha, který pak snadno brankáře obešel a potřetí získal pro své barvy vedení. Dvě minuty nato po kolmici Šmidrkala na Nádeníčka a jeho přesné příhře na nabíhajícího Galbavého bylo srovnáno, neboť z takové pozice se Galbavý obvykle nemýlí. To byla pěkná akce slánského mužstva.

Akce poslední dvacetiminutovky zahájil z hranice vápna Kalaš, ale poslal míč nad vysokou síť za Marešovou bránou. Poté se po rohu dostal míč ke Šmidrkalovi, ale ten nemířil přesně. V 80. min. však opět udeřili hosté, když se Bartákovi podařilo zblízka překonat Mareše. Na tuto branku jsme domácí odpovědět nedokázali a tak prohráli 3:4.

"Opět chyběla řada hráčů - Sedlák, Holly, Trnka, Maroušek, Hansl a Volek, navíc před zápasem hrálo také naše béčko. Soupeř skončil v nedohrané sezóně spolu s Velimí na špici krajského přeboru. Byla mu nabídnuta možnost postupu do divize, ale Klíčany ho odmítly. Zápas sledovalo asi 120 diváků a i přes porážku se líbil. Za týden sehrajeme poslední přátelák s divizními Louny. Čas výkopu bude upřesněn. V tuto chvíli je to 15:00," řekl vedoucí týímu SK Slaný Milan Šúr.

SK Slaný – Klíčany 3:4 (1:2). Branky: 8. Nádeníček, 50. Krimlák (vl.), 65. Galbavý - 3. Kalaš, 27. Krimlák, 63. Minha, 80. Barták.

Slaný: Mareš R. – Volgner, Jaráb, Obrtlík, Zelenka – Vimr, Šmidrkal, Mareš M. (75. Beneš), Vašák – Galbavý – Nádeníček.