Do půky bylo šancí poskrovnu. Domácího hadriku trochu překvapilo, že k němu po rohu prošel míč a dal vedle. Zásadní byla 40. minuta. Po průniku Vaigla sahali hosté po vedení, míč poskakoval na čáře, ale Kuba ho zadovkou uklidil do bezpečí a prakticky z protiakce udeřilo na druhé straně.

Nechtěným dárcem se stal tuchlovický Brož, který při obranném zákroku na půlce sice míč Zímovi ukopl, ale směrem k vlastní bráně, kde číhal Hadrika, jenž s přehledem obstřelil Pečonku – 1:0.

Ve druhé části byl nejvíc vidět hostující Vaigl. Muž, jenž hrává spíš beka a o základní sestavu tvrdě bojuje, žije ve Slaném a ukázal ohromnou motivaci. Po chybě Kostovčíka ještě nevyrovnal, neuspěl ani v dalších střelách, ale v minutě po parádní akci tuchlovické zálohy šel na Cílka sám a z podobného fleku jako v první půlce Hadrika prudce vyrovnal.

Obě strany pak sice mohly rozhodnout, ale největší možnost zašil Cimrman, když místo brány trefil možná kosmickou stanici Mir, na druhé straně pak vystrašil Cílka Nejedlý, brankář ale upuštěný míč těsně před Vaiglem zalehl.

Pochvalu zaslouží sudí Kubečka za rovinku a hlavně za citlivé posuzování zákroků. Červené karty ušetřil nejprve hostujícího Nejedlého (ten nedohrál ve Slaném už loni) za dva jasně žluté zákroky na půlce během pár minut. V závěru byl stejně hodný na domácí star Mrštinu.

Statistiku a hodnocení utkání očima jediných střelců Lukáše Hadriky a Martina Vaigla si přečtete vúterním vydání Kladenského deníku (15.11.)