SK Slaný – Tuchoměřice 2:0 (0:0)


Utkání začalo náporem domácích a už ve 3. minutě poslal Husárek do pok. území centr, který skončil na břevně. Další šanci měl ve 14. min. Volf, jenže centr Mrštiny na zadní tyč poslal bombou vedle. Oboustranně opatrný fotbal pokračoval, hosté si za celý první poločas nevypracovali jedinou gólovou šanci. Ve 34. min. se ale na druhé straně uvolnil přes obránce Galbavý a jeho střela z úhlu minula klec.


Hned po minutě hry druhého poločasu se ovšem prosadil hostující Zavadil a jeho střelu musel brankář Šaroch vyrážet na roh. V 60. min. se konečně dočkali Slánští. Tauš se uvolnil na hranici šestnáctky a jeho bombu hostující brankář vyrazil jen před sebe. U vyraženého míče byl dříve Plevák a zasunul ho na správné místo určení - 1:0. Hosté nasadili do hry Jeslínka, jenž byl do té doby kvůli zranění z předchozího utkání na lavici. A na hře to bylo znát. V 63. min. musel po rohu vyhlavičkovat míč z brankové čáry domácí stoper Čablík. Hosté otevřeli hru a měli další šanci Zavadilem, který však mířil z deseti metrů nad branku.


V 77. min. vystřídal Husárka Landvojtovič a hned jeho první dotyk s míčem skončil úspěchem. Perfektně si naběhl na kolmici Volfa a s jistotou zavěsil. Poté neúnavný Zavadil trefil břevno slánské branky. Po chvíli kontroval pěknou střelou domácí Peška – brankář ji lapil. Ke konci se hostům dvakrát nepovedlo vystavení do ofsajdu. Jenže ani situace čtyři na jednoho nevedly ke zvýšení skóre.


Branky: 60. Plevák, 78. Landvojtovič. Rozhodčí: Procházka.