SK Slaný – Pavlíkov 6:0 (4:0)

Do utkání vstoupili Slánští dokonale. Už ve 2. min. využil Tauš špatné rozehrávky hostů, prostrčil míč na nabíhajícího Kuhna a ten s přehledem vstřelil první branku. V 11. min. zahrával soupeř nebezpečný TK, jenže hlavička šla mimo. Neustávající převahu domácích přetavil ve druhý zásah Hrubik, jenž se trefil zpoza vápna. Následně kontrovali i hosté, ovšem jejich tutovku brankář Šaroch perfektním zákrokem zmařil. Prosadil se až ve 38. minutě Galbavý, když po pasu Volfa unikl obráncům, obešel i brankáře a zasunul do prázdné klece na 3:0.

Pět minut před přestávkou se konečně trefil i Mrština. I on po přihrávce Hrubika obešel vše co mu stálo v cestě a dával do prázdné kasy na 4:0.
Poločas zakončil po pasu Tauše pěkným přehozením gólmana Mrština, ale míč skončil na břevně. Ve druhé části pokračovali Slaňáci ve velmi dobré hře s pěknými góly. V 58. min. po uličce Tauše proměnil soupeře ve slalomové tyčky Mrština a pohodlně zvýšil na 5:0. V obraně však tým polevil a nabídl protivníkovi několik šancí. Ale jak Šaroch, tak střídající Kudrna předvedli výborné zákroky a udrželi nulu na svém kontě.

A tak konečné skóre uzavřeli svěřenci trenéra Tauše v 81. minutě. Taušovu bombu gólman jen vyrazil před sebe a na technické zakončení Pleváka k tyči už neměl nárok. „Mužstvo podalo výborný výkon a především trojice Mrština - Galbavý - Tauš předváděla nádherné kombinace,“ těšilo Ronyho Tauše.
Branky: 2. Kuhn, 16. Hrubik, 38. Galbavý, 40. a 58. Mrština, 81. Plevák. Rozhodčí: Nepraš.

Slaný: Šaroch (65. Kudrna) – Provazník (70. Peška), Kuba, Čablík, Landvojtovič – Kuhn, Tauš, Volf, Hrubik (60. Plevák) – Mrština, Galbavý.