SK Slaný – Tn Rakovník 3:4 (3:1)

Začátek nebyl ostrý, v kruté zimě se hrálo špatně. Přesto se domácím už v desáté minutě podařilo vstřelit gól, když z vápna krásnou přízemní střelou k levé tyči zavěsil Průcha. Za tři minuty selhal Hořejší, následně se však dostal ke zblokované střele a trefil – 2:0. Hosté nejprve hrozili ostrou střelou Kukly, poté i Čermák, obě gólovky však zlikvidoval skvělý Kudrna. Na hlavičku Kollára po rohu už však nestačil - 2:1. Naštěstí podruhé udeřil Hořejší, když po krásné uličce obešel i brankáře Fiedlera.

Totální selhání domácích přišlo čtvrt hodiny před koncem. S Kuklovou střelou si ještě Kudrna se štěstím poradil, na totožnou hlavičku po rohu už nestačil. V 83. minutě se k přetaženému centru dostal Kratochvíl a vyrovnal. Za další čtyři minuty dokonal obrat po úplně stejné akci stejný hráč, navíc se trefil tam, kam předtím. V závěru ještě trefil Kukla tyč.
Trenér Rony Tauš byl porážkou zdrcen: „Čtyři góly po dvou naučených akcích hostů, navíc tři v závěru při jasně vyhraném utkání. Pokud hoši nebudou schopni takové zápasy udržet, bude těžké se zachránit.“

Branky: 10. Průcha , 13. a 27. Hořejší - 20. a 71. Kollár, 83. a 87. Kratochvíl. Rozhodčí: Vojíř.