Slaný – Nelahozeves 1:1 (0:1)

Domácí tradičně dobře začali, jenže jako téměř vždy nedávali góly. V prvních deseti minutách promrhali tři tutovky Volfema dvakrát Hořejším. Faul Vrábela na Tauše pak sudí jako faul neposoudil a přišla první šance Nelahozevsi. Bývalý hráč Slaného Pekárek šikovně přešel přes Provazníka, jenž zaskakoval za ošetřovaného stopera Čablíka, Šaroch jeho pokus vyrazil, ale dobíhající Bondarev doklepl na 0:1. Do půle pak měli hosté ještě jednu velkou šanci, tu ale zahodili a po obrátce se už hlavně bránili.

Slánští ovšem neproměnili ve 47. minutě ani pokutový kop, který Hořejší poslal mimo. Nakonec stejný borec alespoň vyrovnal v 80. minutě po akci Tauše. Vzápětí mohl ještě rozhodnout Galbavý, ale jeho překvapivou střelu z úhlu brankář Lorenc vytěsnil na břevno. „Určité věci u týmu se pořád opakují a já už nemám sílu je řešit,“ řekl zklamaný kouč Slaného Rony Tauš, jenž ohlásil odchod po sezoně. Od trénování si chce odpočinout, byť s tímhle talentovaným celkem měl docela úspěchy. „Asi moc ne, když sestupujeme. A kluci už také nejsou tak mladí,“ mávl rukou.

"Remízu jsme si ani nezasloužili, domácí byli pohyblivější, našim, i když zkušenějším hráčům to dělalo velký problém. V prvním poločase se zranil Pekárek, který si přivodil výron v kotníku a nejspíš už nebude do konce sezony k dispozici,“ shrnul zápas hostující trenér Dan Kaplan.

Branky: 80. Hořejší – 35. Bondarev.

Slaný: Šaroch (46. Kudrna) – Landvojtovič, Čablík, Kuba, Provazník (46. Hrdlička) – Husárek, Tauš, Průcha, Volf (75. Šulika) – Hořejší, Galbavý.