Ohnivec Městečko – SK Slaný 1:0 (1:0)

Zápas začal lépe pro domácí, kteří doté doby byli bez jediného bodu v soutěži. Poprvé zaměstnaliKudrnu již ve 4.min., kdy musel krýt prudkou střelu z úhlu. O dvě minuty později pěkně pronikal Švásta, přihrál Hořejšímu, jeho centr do šestnáctky ale adresáta nenašel. V 8. min.se hosté zbytečně radovali ze vstřelené branky, neboť hvizd rozhodčího byl nekompromisní, pomezníodmával ofsajd. V 11. min. musel zasahovat opět Kudrna, když kryl prudkou ránu asi z 25 metrů.

Ve 24. min. po pěkné akci Husárek unikl po křídle, z této situaceSlánští vytěžili pouze rohový kop. Ve 34. min. Hafenrichter přidržel v poli soupeře za dres, dostal žlutou kartu a domácí zahrávají trestný kop. Prudkou střelu vyrazil Kudrna před sebe a domácí Urban dorazil míčzblízka do jeho sítě. Poločassice hostédohráli aktivně, snažilise srovnat skóre, alejejich aktivita nevedla k vážnějšímu ohrožení domácího gólmana.

Ve 48. min. Čablík po centru Tauše hlavičkuje do boční sítě. V 56. min. měl střídajícíLandvojtovič centrovaný míč na dlouhou nohu, a tak branku přestřelil. V 62. min. Mrština z trestného kopu nastřelil pouze zeď. V 65. min. prudce střílel Čablík, jeho bombu gólman vytěsnil na roh.Následně Tauš posadil míč na hlavu Hořejšímu, ale také jeho pokus brankář vyrazil. Deset minut na to se před brankáře dostal opět Hořejší, následně Čablík,ovšem ani jeden z nich skórovat nedokázal. V nastaveném čase si na ostrý centr Čablíka naběhl Landvojtovič,zblízka však branku přetřelil a k naší smůle v síti soupeře skončil pouze náš hráč.

"Sehráli jsme další utkání se špatným koncem pro naše mužstvo. Na hřišti našich dosavadních soupeřů jsme přes všechny naše šance ještě nedali ani jediný gól a skóre 0:6 z těchto zápasů, je pro nás smutnou skutečností, nepříjemným faktem a velikým zklamáním," konstatoval vedoucí mužstva Slaného Milan Šúr.

Branka: 34. Urban.

Slaný: Kudrna – Kuhn, Hafenrichter, Čablík, Hrdlička – Tauš, Švásta (66. Peška), Volf (46. Landvojtovič), Husárek – Hořejší, Mrština.