SK Kladno dor. - SK Slaný 4:3 (3:1)

Slánské mužstvo zpočátku na rychlé a pěkně kombinující dorostence nestačilo. Není proto divu, že po třiceti minutách prohrávalo 0:3, a to další tři šance Kladenští zazdili. Před koncem první půle se podařilo snížit Hrdličkovi z TK zhruba z 18 metrů. Horší bylo, že předtím po hlavičkovém souboji upadl slánský Švásta tak nešťastně na rameno, že si zlomil klíční kost. "Hosté se na nás trochu zlobili, že se takhle příprava nehraje, ale podle mě to byl nezaviněný souboj a zranění Švásty nás moc mrzí," uvedl kouč dorostu Martin Čurda.

Po změně stran Slánští přidali, začali předvádět kombinační hru a výsledkem bylo srovnání stavu na 3:3, když nejprve Mrštinův trestňák hlavou poslal do brány J. Procházka zapůjčený Slanému právě z Kladna.Poté opět Hrdlička z přímého kopu vymetl levou šibenici. Nicméně Kladno v samotném závěru po zaváháníobrany Slaného strhlo Koblicem vítězství na svou stranu. "Dobře jsmehráli jen šedesát minut, pak už to bylo hodně špatné, byť jsme nakonec dali rozhodující gól. Škoda, žeto hráčinevydrželi celý zápas," postesklsi trenérKladna MartinČurda.

Branky: 15. T. Rouček, 17. Tóth, 25. Švambera, 84. Koblic- 41. Hrdlička, 56. J. Procházka, 72. Hrdlička.

Kladno: Hůla - Sochr, Rada, Muláček, L. Procházka - Tóth, Abrhám, Švambera, Kozel - Severýn, T. Rouček. Střídali Koblic, Porazil, Vaculka.

Slaný: Kudrna - Želinský, Čablík, Hrdlička, Dudáček - Volf, Střeska, Mrština, Švásta - Sábl, Průcha. J. Procházka.