Sokol Tuchoměřice – SK Slaný 1:1 (0:1)

Zápas začal lépe pro hráče Slaného. První střelu na bránu vyslal hned ve 2. minutě utkání Mrština. Za chvilku pálil podruhé a hned je z toho vedení 1:0. Předvedli jsme pěknou akci po levé straně, začal ji Hrdlička, přes Husárka se míč dostal k Mrštinovi, ten nahrál Landvojtovičovi, který díky své rychlosti a hlavně důrazu dopravil míč do sítě. V 7. minutě naši stopeři předvedli jednu ze svých slabších chvilek, domácí hráč však příležitost nevyužil a branku přestřelil.

O šest minut později kryl Kudrna první střelecký pokus domácích, sdalekonosnou střelou si však poradil. V 16. minutě se po průniku do vápna dostal do slibné pozice hostující Volf, jenže nevystřelil a o míč přišel.Poté Slánští opět ukázali divákům pěknou a přesnou kombinaci po ose Tauš - Zíma – Landvojtovič.Posledně jmenovaný odcentroval,jenže Hořejší netrefil branku.

V 28. minutě domácí nevyužili dalšího zaváhání naší obrany a opět míč poslali nad Kudrnovu bránu. O deset minut později pronikl do pokutového území domácích Hrdlička, jeho prudkou střelu však obránce zblokoval.

Po změně strandomácí zatlačili Slaný do defenzivy, začali si vytvářet střelecké příležitosti a několikrát dali vyniknout brankáři Kudrnovi. Tak tomu bylo například v 53. minutě, kdy vyrazil skvěle kopnutý trestňák na roh a hlavně v 65. minutě, když vychytal další trestný kop domácích a poradil si i s následnou dorážkou, tady svoje mužstvo podržel. Ještě před touto situací jsme ale také my ohrozili dvakrát domácího brankáře, v obou případech to byl skvěle hrající Husárek, nejprve jeho bomba z dvaceti metrů skončila na břevně a dvě minuty nato mu chytře narazil míč Mrština, jenže domácí brankář další Husárkův střelecký pokus chytil.

V 71. minutě předložil Mrština míč Volfovi, jenže ten „z voleje“ přestřelil. V 79. minutěměli hosté další velkou příležitost ke skórování, do vápna se probil Husárek, následný závar domácí přežili a střelu Tauše srazil jeden z bránících hráčů.Jak už to ve fotbale bývá, z následného odkopu a rychlém protiútokudomácí Cavalieri vyrovnal. Na centrovaný míč nabíhali dva hráči Tuchoměřic, první baln netrefil, aleCavalieriho hlavou zblízka poslal za bezmocného Kudrnu.

V 82. minutěještě Slaňáci domácím zatopili v jejich pokutovém území a po Hrdličkově bombě zastoupil na brankové čáře již překonaného brankáře jeden z obránců.

"Dnes podali někteří naši hráči solidní výkon, brzy jsme šli do vedení, bohužel se nám nepodařilo vstřelit druhý gól, který by nás uklidnil. Příležitostí jsme k tomu měli hodně, více než náš dnešní soupeř. Vezeme tedy jeden bod z venku, ale podle vývoje zápasu jsme dva body ztratili," hodnotil zápas vedoucí mužstva Slaného Milan Šúr.

Branky: Cavalieri - Landvojtovič.

Slaný: Kudrna – Zíma (73. Pešek), Čablík, Kozelka, Hrdlička – Landvojtovič, Tauš, Volf, Husárek – Mrština, Hořejší (67. Cimrman). Na lavičce náhradníků byli připraveni: Průcha, Hrubík, Peška, Cimrman a Sábl. (Shodou náhod tato pětice hráčů nastřílela o den dříve všech sedm branek Tuřanům za slánské béčko.)