SK Slaný – Český Lev-Union Beroun 8:0 (2:0)

Hráči Slaného od úvodních minutzatlačili soupeře do defenzivy. Berounští se jen sporadicky dostávali za půlicí čáru a brankáře Sábla za celý zápas prověřili jen minimálně, většinou zasahoval jen proti centrovaným míčům. Prvních patnáct minutdomácí hráči ze své územní převahy nevytěžili nic a vysloužili si z lavičky kritikukouče Hořejšího. Chyběla střelba. Jediným hráčem, který vystřelil na bránu, byl bek Hrdlička, jeho rána však skončila na tyči.

Po čtvrthodině hry se déšť změnil v liják, nechyběly kroupy a hromobití a tak rozhodčí Berovič poslal hráče do kabin. Nehrálo se asi osm minut.

Hráči Berouna se poprvé dostali naslánskou polovinuv 19. minutě, jenže z následujícího protiútoku a po zmatku ve svém pokut. území poprvé inkasovali. Důrazem se prosadil Cimrman. Ve 28. minutě zahrával trestňák Hrdlička po faulu na Mrštinu, obstřelil zeď, ale hostující gólman pěkným zákrokem míč vyrazil.

NásledněMrština zpracoval přihrávku na prsa a technicky přehodil brankáře - 2:0. Před pauzouHusárek chytře pustil míč nabíhajícímu Taušovi, na jeho prudký centr skákal Hořejší, ale hlavou netrefil tak, jak by si představoval.

Druhý poločas se hrál za stálého deště, hned v jeho úvodu byl faulován Cimrman a TK zahrál Hrdlička skvěle – míč poslal technickou střelou do šibenice. V 58. minutě se po zaváhání berounské obrany prosadil Hořejší a zvýšil na 4:0. Pouhé dvě minuty nato našel nádherně hlavu Hořejšího Tauš, ten ale tentokrát nedal. Po hodině hrybombu Tauše vyrazil brankář až před samotného střelce, ale ten jej ani na druhý pokus nepřekonal. V 68. minutě zatáhl míč po pravé straně Tauš, našel ve vápně Mrštinu a ten dopravil míč do sítě popáté.Za sedm minut si naběhl na centr Průchy Hořejší a zblízka hlavou překonal berounského gólmana. Za další dvě minuty napřáhl ke střele Průcha, jeho dělovku brankář vyrazil k Cimrmanovi a ten míč vrátil do sítě. Deset minut před koncem vystřelil Tauš a míč z jeho nohy skončil v šibenici berounské brány. Stanovil tak konečný výsledek 8:0, protože rozhodčí Berovič zápas raději ukončil o nějakou minutku dříve.

"Na promočeném trávníku, za stálého deště si naši hráči zahráli fotbal, nadělili svému soupeři osm branek, dobře potrénovali. Pohár ČMFS je podivná soutěž, probíhající současně s mistrovskými zápasy, nemá žádnou prestiž a kluby se k ní nestaví zrovna čelem. Z mužstva krajského přeboru našeho dnešního soupeře jsme neviděli ve Slaném ani jednoho hráče, soupeř přijel s dorostenci, doplněnými hráči béčka, hrajícího okresní přebor. Škoda, že nám výhra nepřinese tři body do tabulky, ty bychom si cenili více," hořce se usmíval vedoucí mužstva Slaného Milan Šúr.

Branky: 19. a 77. Cimrman, 28. a 68. Mrština, 58. a 75. Hořejší,47. Hrdlička,80. Tauš. Rozhodčí: Berovič.

Slaný: Sábl – Peška (53. Dudáček), Kozelka, Hrubik, Hrdlička – Cimrman, Tauš, Průcha, Husárek (62. Volf) – Hořejší, Mrština.