SK Slaný – SK Pavlíkov 1:3 (1:2)

Pavlíkov hrozil od začátku a ve 24. minutě Franěk po rohu otevřel skóre. Slaný našlo rychlou odpoveď, když Volf doběhl dlouhý míč, předložil na hranici šestnáctky Průchovi a ten z voleje zavěsil pod břevno. Remízový stav však netrval příliš dlouho, protože ve 38. se hosté po rozehrání rohového kopu a po nepříliš podařené a tečované střele ujali opět Fraňkem vedení 2:1. Pouhou minutu nato se do vápna soupeře dostal Tauš, předal Hořejšímu, ten ale přestřelil.

Také do druhého poločasu vstoupili lépe hráči Pavlíkova. V 50. minutě vyzkoušeli tvrdou ranou Sábla a smůlu měli o čtyři minuty později, když jejich hráč v rozhodujícím okamžiku špatně trefil míč.

Pak Slaňáci přidali na aktivitě, vytvořili si některé nadějné možnosti, ale místo vyrovnání udeřilo opět na druhé straně. V 76. minutě unikl útočník Pavlíkova z vlastní půle všem obráncům a prudkou ránou nedal Sáblovi šanci. Tři minuty před koncem ještě mohl vykřesat naději Slaného Hrdlička z TK, poslal ho ale do zdi a následnou bombu Průchy brankář hostů vyrazil. pak zahodili tutovku i Pavlíkovští a skóre se už neměnilo.

„Naše mužstvo nepodalo dobrý výkon. Ke zraněným přibyl stoper Kozelka, další byli mimo hru kvůli svému zaměstnání, také dorost hrál v neděli svůj mistrák a na kvalitě naší hry určitě nepřidaly ani sobotní starty za béčko. Hosté nás svou hrou zaskočili a dokonale nám tak oplatili výprask, který jsme jim uštědřili v podzimním duelu,“ hodnotil domácí vedoucí mužstva Milan Šúr.

Branky: 30. Průcha – 24. a 38. Franěk, 76. Peták.

Slaný: Sábl – Cimrman (60. Kuhn), Čablík, Hrubik, Hrdlička – Volf (61. Želinský), Průcha, Tauš, Husárek – Mrština a Hořejší.