SK Slaný – Sokol Tuchoměřice 8:0 (5:0)

Slaňáci začali náporem, již v 6. minutě kopali třetí rohový kop. Poté dal do vápna Volf přihrávku Taušovi, ten byl faulován a nařízený pokutový kop sám faulovaný hráč bezpečně proměnil. Vedení 1:0 trvalo pouhé tři minutky, neboť Husárek u lajny vymíchal obránce a podařilo se mu odcentrovat na Landvojtoviče – ten nedal brankáři hlavou šanci. Ve 23. minutě Husárek z dálky prověřil pěkně gólmana, ten ale jeho bombu vyrazil na další roh. Přesně po půlhodině hry tleskali diváci další pěkné akci. Začala u Kozelky a přes Volfa, jenž nádherně uvolnil Hrdličku, ten ideálně předložil balon Husárkovi, který zavěsil pod břevno.

A ještě to nebylo do půle všechno, Ve 39. minutě naběhl na dlouhý míč Landvojtovič a ideálně přihrál před bránu Hadrikovi, kterému zvýšit na 4:0 nedalo žádnou práci. Minutu před koncem poločasu Taušovu bombu vyrazil brankář Tuchoměřic před sebe a Volf zblízka upravil na 5:0.

Ani v druhém poločase hosté příliš nezlobili a tak jejich brankář nejprve zasahoval proti střele Švásty a pak vychytal i pokus Tauše. Na 6:0 zvýšil Švásta v 61. minutě, to mu naservíroval přihrávku Landvojtovič. Dvacet minut před koncem se trefil i střídající Čablík, když si naběhl na centr Tauše. Na konečných 8:0 zvýšil povedenou střelou k tyči Hrdlička.

„Start do soutěže nám vyšel. Na osmi vstřelených brankách se podílelo osm hráčů. Brankář Kudrna neměl mnoho práce. Pro hosty to byl smůlovatý zápas, první gól z penalty a po deseti minutách hry prohrávali o dvě branky. Navíc v prvním poločase museli dvakrát nuceně střídat,“ hodnotil vedoucí mužstva Slaného Milan Šúr.

Branky: 8. Tauš, 11. Landvojtovič, 30. Husárek, 39. Hadrika, 44. Volf, 61. Švásta, 72. Čablík, 90. Hrdlička.

Slaný: Kudrna – Kozelka (62. Kuhn), Hafenrichter, Majtaník, Hrdlička – Landvojtovič J., Volf, Tauš, Husárek (74. Hrubik) – Hadrika, Švásta (62. Čablík).