Klání uspořádal SK Slaný, jenž také skončil nejlépe z kladenského okresu, na čtvrtém místě. Vládla konkurence z hlavního města a Severočeského kra­je.

Slánští začali úspěšně, v okresním derby přehráli Smečno vysoko 6:1. pak ještě poraziliu Rakovník a s jistotou, že ze čtyřčlenné základní skupiny postupují do finálové, podlehli Mostu 1:2. Zajímavé bylo, že jejich jediný gól vstřelil brankář Krym výkopem přes celé hřiště!

tenhle výsledek už se do finálové skupiny započetl a Slánští přídali ještě dvě těsně prohry. Chomutovu i pozdějšímu vítězi – Junioru Praha, podlehli stejně jako předtím Mostu 1:2.

Zbylí zástupci kladenského okresu museli do malého finále, v němž se bojovalo o 5. až 8. příčku. Lépe si vedla Zvoleněves, která zdolala alespoň Zbraslav a Smečno a obsadila páté místo, Smečno skončilo bez bodu poslední.

„Byl to nejsladší turnaj, na kterém jsme kdy hráli. Díky paní Volgnerové a ´bábi´ Vladykové. Připravily pro všechny hráče i realizační týmy naprosto neuvěřitelné ocenění v podobě dortíků a zákusků – prostě neuvěřitelně sladké a výborně chutnající úžasno,“ rozplýval se jeden z šéfů turnaje Aleš Steinbrecher.

Pořadí: 1. Junior Praha 96, 2. FC Chomutov, 3. Baník Most, 4. SK Slaný, 5. SK Rakovník, 6. Slavoj Zvoleněves, 7. Zbraslav, 8. Sokol Smečno.

Fotogalerii najdete ZDE.