Slaný vyhrálo nad Aritmou 4:1 (3:1), když všechny jejich góly zaznamenali borci vrátivší se v zimě z hostování v Novém Strašecí. Mrština dal tři branky a Hořejší jednu.

První povedená akce Slaného vedla k vedení. Hořejší přihrál do brejku Mrštinovi a ten si poradil nejen se zadákem Aritmy, ale i s brankářem a míč poslal do sítě. Pak se ale dlouhé minuty hrálo spíše na slánské polovině hřiště. Výjimkou byl pouze nedovoleně zastavený únik Vimra, když z následného trestňáku dal gólmanovi vyniknout opět Mrština.

Na druhé straně z podobné situace hosté obstřelili naší tříčlennou zeď a bylo vyrovnáno.

Další ukázkovou akci předvedlo duo Hořejší - Mrštinave 30. minutě.Druhý jmenovanýod levé lajny dlouhým pasem našel Hořejšího, ten zpracoval míč a střelou z hranice šestnáctky opět strhl vedení naslánskou stranu. Před koncem zápasu si ve středu pole narazil Mrština s Vimrem, ten zatáhl míč po pravé straně a odcentroval na Hadriku, jenž z voleje napálil tyčku a od ní míč přišel k noze Mrštinovi, který zvýšil na poločasových 3:1.

O přestávce v kabině bylo poměrně živo, neboť vedení v zápase je jedna věc a předvedená hravěc druhá a slánské mužstvo opravdu bylo většinu hrací doby pod tlakem.ve druhé části se hra srovnala, ale šance byly k vidění až od 75. minuty, kdyuž byla na hřišti opět odpočatá dvojice Mrština -Hořejší.Ten elegantně přehodil beka Aritmy, Mrština zpracoval na prsa, míč si jednou nohou přistrčil a druhou ho poslal do šibenice.

"Poslední zápas skupiny turnaje jsme zvládli, obsadíme pravděpodobně druhé místo za Nuslemi, keré nás porazily v úvodním duelu. Příští víkend nás čeká soupeř z radotínské skupiny, s kterým si to rozdáme o konečné třetímísto," řekl vedoucí mužstva Slaného Milan Šúr.

Aritma Praha - SK Slaný 1:4 (1:3). Branky hostů: Mrština 3, Hořejší.

Slaný: Klejna - Jonák, Máj, Majtaník, Hrdlička - Vimr, Mrština (Landvojtovič Jan) Kroupa, Tauš - Hořejší (Švásta), Hadrika.