Přichází na půlroční hostování, opačným směrem si to zase namíří Libor Volf na půlroční hostování. Ten už ve Vraném na jaře hrál.

„Jednání bylo velice vstřícné, ani stopy po nějaké nepříjemné rivalitě,“ uvedl manažer Slaného Jakub Andrýsek.

Slánští se naopak zatím nedohodli na příchodu svého odchovance Josefa Galbavého z exligových Bohemians Praha. „Měli jsme jednání ve středu, ale Josef má nějaké nabídky ze zahraničí a ty by upřednostnil. V kontaktu však dál zůstáváme, určitě o jeho služby stojíme,“ dodal Jakub Andrýsek.

Změna na trase Vraný – Slaný proběhla ještě jedna. Už včera jsme informovali, že na pozici asistenta kouče Slaného Karla Grabmüllera přišel dlouholetý hráč Vraného David Cimrman.

Vraný oslabuje téměř na všech frontách. Na odchodu z klubu je několik hráčů. Končit chtějí Sedláček se Suchým, hostování pak skončilo pětici hráčů.
Prodlouženo by mělo být u gólmana Šplichala, záložníka Trejbala, univerzála Matouška i útočníka Rešla. Naopak Lubas skončí stejně jako dlouholetí Vraňáci Špeta s Kalíkem. Oba chtějí do třetitřídních celků, první do Zlonic, druhý do Klobuk.

„Kalík ještě úplně .domluven není,“ odmítá manažer Sokola Marcel Soudek, po­dle něhož je nováčkem Ondřej Zelenka, který se vrátil po čtyřech dorosteneckých letech v Kladně do Slaného, jež ho uvolnilo právě Vranému.

Soudek potvrdil odchod Lubase, domluvu s Rešlem, ale i Šafránkem.