Slánští vedli už do poločasu 4:1 a soupeře válcovali. Poté už na tempu lehce ubrali a výsledek se změnil jen kosmeticky. Dvě jejich branky vstřelil Čablík, po jedné Mrština, Hadrika a Vimr. Za soupeře setrefili Chlouba a Šus.

Skóre otevřel Hadrika v 5. minutě hlavou po centru Mrštiny a poté se přeorientoval na pozici nahráče, když pěkně předložil merunu Čablíkovi - 2:0. Na 3:0 dával po krásné vlastní akciMrština, teprve pak Černčice snížily pěkným pokusem Šuse. Jenže ještě dopůle opět Čablík po akci novice Dragouna vrátilSlanému třígolové vedení,kterédeset minut před koncem ještě zvýšil hlavou Hrdlička.Černčice však měly v zápase poslední slovo a v 85.minutě snížily Chloubou na konečných 5:2.

Slaný: Scheiner (46. Sábl) - Zíma, Kostovčík (46. Kuba), Majtaník, Hrdlička - Mrština (46. Vimr), Tauš, Urban, Dragoun - Čablík, Hadrika (46. Hořejší).

Ještě jedno utkání se rámci turnaje hrálo.V Postoloprtech, kde maj také umělku a nabídli FK Louny pomoc, na sebe narazily Dobroměřice a SK Rakovník s výsledkem 2:1 (Kroupa 2 - Červený). Rakovník vyslal na utkání svůj dorost.

Utkání Domoušice - Vraný a Louny - Bránov se nehrála.

Dalším turnajovým soupeřemSlanéhoje Sokol Branov. Utkání bude odehráno v sobotu 22. ledna na umělce v Rynholci za umělého osvětlení od 17 hodin.