Důležitý byl úvod, kdy Mrština po akci Kozáka nechal ve 2. minutě vyniknout jen gólmana hostů Krejčího, zatímco na druhé straně v 5. minutě mířil Houdek po závaru přesněji – 0:1.

Od té chvíle se sice šance rodily – spíše před domácím brankářem Cílkem, ale na góly se čekalo.

Domácí byli nejblíž vyrovnání při akcích Landvojtoviče a Hadriky, ale v 59. minutě zase zapomněli na Houdka a ten hlavou zvýšil.

Terve pak zabralo Slaný, Majtaník však nedal a snížil až Hadrika, když scházela do konce minuta. Na vyrovnání čas nezbyl. „Někteří hráči podali výkon, který je pod hranicí jejich možností a trenéru Svobodovi tak přidělali další vrásky,“ řekl vedoucí mužstva Slaného Milan Šúr.

SK Slaný – Spartak Příbram 1:2 (0:1). Branky: 89. Hadrika – 5. a 59. Houdek. Rozhodčí: Wolfram.

Slaný: Cílek – Zíma, Kostovčík, Čablík, Landvojtovič – Tauš, Kroc (87. Švásta), Majtaník, Kozák (56. Cimrman) – Hadrika, Mrština.