Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...

Slaný kazí domácí začátky a opět padlo

Slaný – Po výhře v úvodním kole I. A třídy se fotbalistům SK Slaný přestalo dařit. Domácí utkání se silným Spartakem Příbram se pro ně vyvíjelo podobně smolně jako před čtrnácti dny s Novou Vsí, a nakonec podlehli 1:2.

12.9.2011

Slaný - Spartak 1:2Foto: Roman Mareš

Důležitý byl úvod, kdy Mrština po akci Kozáka nechal ve 2. minutě vyniknout jen gólmana hostů Krejčího, zatímco na druhé straně v 5. minutě mířil Houdek po závaru přesněji – 0:1.

Od té chvíle se sice šance rodily – spíše před domácím brankářem Cílkem, ale na góly se čekalo.

Domácí byli nejblíž vyrovnání při akcích Landvojtoviče a Hadriky, ale v 59. minutě zase zapomněli na Houdka a ten hlavou zvýšil.

Terve pak zabralo Slaný, Majtaník však nedal a snížil až Hadrika, když scházela do konce minuta. Na vyrovnání čas nezbyl. „Někteří hráči podali výkon, který je pod hranicí jejich možností a trenéru Svobodovi tak přidělali další vrásky,“ řekl vedoucí mužstva Slaného Milan Šúr.

SK Slaný – Spartak Příbram 1:2 (0:1). Branky: 89. Hadrika – 5. a 59. Houdek. Rozhodčí: Wolfram.

Slaný: Cílek – Zíma, Kostovčík, Čablík, Landvojtovič – Tauš, Kroc (87. Švásta), Majtaník, Kozák (56. Cimrman) – Hadrika, Mrština.

12.9.2011
Petr Ton // Kladno - Karlovy Vary 2:5, přípravné utkání, 2. 8. 2016
17

Uzdravený kanonýr Ton zkusí další návrat. Do Kladna?

Kladno porazilo Frýdek 4:1, v modrém obránce Martin Kehar

Hokejová pohoda Kladna, nebýt hloupých faulů

OBRAZEM: Exkurze budoucích čtenářů v Kladenském deníku

Kladno - Redakci Kladenského deníku navštívily ve středu děti z lesní školky se svými maminkami. Vzhledem k tomu, že i redaktoři mají, kromě pracovních povinností, také svoje rodiny, i ti nejmenší caparti chtějí poznat z blízka práci svých rodičů i příslušné prostředí.

Rathův požadavek na odškodnění za pouta se vrací k obvodnímu soudu

Střední Čechy – Ucházet se o 30tisícové odškodnění má dál šanci někdejší hejtman Středočeského kraje David Rath, který před čtyřmi roky stanul před Krajským soudem v Praze jako jeden z účastníků procesu v kauze údajných korupčních manipulací se stavebními a zdravotnickými zakázkami kraje.

Nehody více než čtyřiceti vozidel zablokovaly dálnici D6 na Kladensku

Kladensko /FOTOGALERIE/ - Dálnici D6 na Kladensku u Pavlova na pomezí dvou okresů ochromily nehody desítek aut. Od středečního rána se zde stala řada nehod.

On line: ptejte se Romana Šroby

Kladno - Středečním hostem sportovního on line rozhovoru bude předseda sportovní komise města Kladna Roman Šroba. Zajímá vás například s jak velkým rozpočtem pracují a kam prostředky určené sportovním klubům putují?