Hosté sice šli do vedení těsně poté, co se neprosadila před brankou Motorletu dvojice Tauš, Hořejší a z následného protiútoku se potvrdilo otřepané pravidlo Nedáš - dostaneš. Běžela 33. minuta zápasu. Minutu nato však bylo vyrovnáno, když se prosadil Mrština po přihrávce Vimra. Ve 40. minutě střílel Mrština nejdříve do tyče, ale následně po zemi prostřelil brankáře i stopera - 2:1.

Po změně stran a čtyřnásobném střídání se prosadil po pěkné akci Hrdličky a přesném centru Kozáka Hořejší, který poslal míč hlavou s pomocí břevna do sítě Motorletu potřetí. V 82. minutě ještě Vimr rozleptal obranu hostů, byl zkosen a penaltu proměnil přesnou střelou k tyči slánský kapitán Tauš.
„Byla to dobrá příprava, byť Motorlet přijel pouze s dvanácti, převážně mladými hráči, kteří hrají dorosteneckou ligu. V našem týmu už se představila nová posila z Vraného Urban a také trio nadějných dorostenců Michalík, Kemr a Kozák,“ uvedl vedoucí mužstva Slaného Milan Šúr.

SK Slaný - Motorlet 4:1 (2:1). Branky Slaného: 34. a 40. Mrština, 58. Hořejší, 82. Tauš (pk).

Slaný: Sábl – Žďárek (46. Jonák), Majtaník, Michalík (46. Kemr), Hrdlička - Vimr, Urban, Tauš (46. Klusáček), Kozák - Hořejší, Mrština (46. J. Cimrman).