Naopak, k zápasu přistoupili tak, jak se při oslavách sluší a patří. V první řadě se musí bavit diváci a také soupeř by si měl zahrál. To se bohatě naplnilo. Dokonce ligouši tahali za kratší konec provazu, protože po remíze 7:7 prohráli 3:4 na penalty!

Domácí nastoupili i se svými odchovanci z řad SK – Drskem, Chalupou a Zachariášem, jenž dal tři góly. „Tak jsi měl střílet včera proti Ostravě,“ zavtipkoval jeden z diváků. Trenér Slavoje Marek Ančička na otázku, koho by si vzal z SK do týmu, bez váhání prohlásil, že právě Zachariáše.

SK v sestavě maximálně improvizoval, na hrotu se vystřídali všichni tři brankáři, za které v bráně zaskočil jejich trenér Toncar. Obranu se pokoušel dirigoval forward Šilhan a ve středu zálohy měl tvořit hru bývalý hráč SK, včera kapitán a kouč v jedné osobě Martin Hřídel. Víc v něm ale bylo z trenéřiny. Na oko se zlobil hlavně když ze začátku gólmani zahazovali šance.

Hrálo se korektně, přesto pět žlutých bylo. Zachariáš dostal za svlečený dres hned čtyři, soudce Blažej ocenil i Holuba. A bylo to na místě, protože přestřelil ochrannou síť za bránou a nejspíš i poškodil semafor!

Borci Slavoje si vzácný zápas užívali. „Je to pro nás svátek a super zážitek. Bylo perfektní si zahrát s Pavlem Drskem v jednom týmu. Nedovedu si ale představit, že by soupeř hrál naplno. Je dobře, že včera slavil,“ se smíchem prohlásil kapitán třetitřídního týmu David Peteřík.

Slavoj – SK 7:7 (3:3).
Branky: Zachariáš 3, Škach, Drsek, Hroneš, Král – Tesař 2, Samek, Pavlík, Bartoš, Cigánek, Beneš. ŽK: 0:5. Diváci: 250. Vývoj: 2:0, 3:1, 3:4, 4:5, 6:5, 6:7, 7:7.