Vítězové došli do finále bez větších potíží. V předposledním utkání skupiny A sice ještě měli naději na postup hrdlívští Chalupáři (Hádl, Danda, Hrubik atd.), na gól Burlehovšak dokázali reagovat ažv poslední minutě, a tobylo pozdě. Remíza jim na finále nestačila.

Tvrdě na pozadí dopadl obhájce trofeje Rádio Relax, jemuž dal vale za lahvinku sektu kolečský gólman Duda (Chalupáři).Vlašimský Veselý sice dělal co mohl, ale na lepší než konečné osmé místo to nestačilo.Vylepšit si ho mohli vutkání s Bytovkami Vyšehrad (Kočínský, Arlt,Kasl, Knytl), po půli 2:1 ale rupli 2:5.Ani bod neuhrál třebichovický Případov, jenž se ve svém posledním vystoupení dočkal alespoň čestných gólů.

Vyrovnanější to bylo v béčku, kde se o finalistovi rozhodovaloaž v poslednímutkání. Nejstarší tým na turnaji - domácí Amatéři (Vondrák, David, Pařízek) k radosti mladého Repre s Klobukydvakrát prohrávali, ale nakonec zvítězili 6:3.

Protože měli s Repre lepší vzájemný zápas, byli finalisty ač je v prvním utkání rozsekal (5:1) jeden z favoritů Dream Team, který nakonec skončil až sedmý. "Stárneme a kulatíme se," povzdechl si trenér hrdlívského áčka Miloslav Mostek s tím, že společně s ním tvoří osu týmu už od prvního ročníku bratři Pazderové a Mišík. Teď hráli třeba i Vraňáci Bauer, Sedláček či Pražák.

Po horším začátku, kdy třeba ztratil vedení 3:1 nad Amatéry, se rozjel tuchlovický Pivoj tým (Hejduk, Jalaghonia, P. Opatrný). Stejně jako Relax dával poctivě herní prostor i dívkám. Výhry nad Dream Teamema Klobuky ho posadily na šesté místo.Klobučtí vybojovali alespoň bod s Dream Teamem.Stejně jako loni se ale s heslem: "Jde se na Božkov,"nejlépe oháněliu pultu.

Ve finále vedli Amatéři gólem nejlepšího střelce turnaje pcherského Vondráka (6), po obrátce ale P. Cibula (Stochov) vyrovnal a poté, co výtečný veterán se slávistickým přelivem Jaroš chytil dvě těžké střely stavební, šlo se na penalty. V šesté sérii neuspělAmatér Novák (Pchery), jehož pokus vystihl nejlepší brankář turnaje – hrdlívský P. Rosenkranz.

V rozstřeludvakrát překonal gólmana AmatérůJarmil Burle (Htdlív), jenž pomohl stavební k prvnímu místu. "Bylo to dramatické a svázanější než jiná utkání,"mínil borec, jenžhrával za Repre."Měl jsem ale větší ambice," vysvětlil změnu dresu.Skutečnost,že jeho bývalý tým překvapil třetím místem,nepřikládal své absenciv sestavě. "Bylo to tím, že se dva dny připravovali na chatě a ne v hospodě," se smíchem prohlásil.

Skupina A: Slánská stavební - Chalupáři 1:1, Bytovky 3:1, Relax 4:2, Případov 2:0. Chalupáři - Bytovky 2:2, Relax 1:0, Případov 3:0.Bytovky Vyšehrad- Relax 5:2, Případov 8:0. Rádio Relax - Případov Třebichovice4:2.

Skupina B: Amatéři - Repre 3:1, Pivoj 4:3, Dream 1:5, Klobuky 6:3.Repre - Pivoj 3:0, Dream 3:1, Klobuky 1:0.Pivoj tým - Dream Team 3:1, Klobuky 6:2. Dream Team KLC Klobuky 3:3.

Finále: Slánská stavební - Amatéři 1:1 (0:1), penalty 6:5.