Nedělní počasí na rozdíl od soboty fotbalu nepřálo, liják otravoval borce po celé utkání. Domácí Slovan s přípravou na jarní boje ve III. třídě teprve začal, Hrdlív už je přece jen dál a odehrál už druhý zápas. Navíc kope vyšší soutěž a kvalitu nakonec ukázal. V polovině utkání padl jediný gól, když z levé strany běžel na brankáře L. Mišik a ve vápně byl stažen, Balón si vzal T. Janda a s přehledem poslal míč na druhou stranu než skočil gólman.

"Musím pochválit celý tým, protože borci šli do utkání po tvrdém sobotním tréninku, takže nám na začátku neběhaly nohy. Jedinou kaňkou je zranění Zdeňka Horníka, ale doufám, že to nebude nic vážného," hodnotil zápas hrdlívský trenér Miroslav Petrášek.

Kouč Slovanu Roman Střela si duel v těžkých podmínkách také pochvaloval. "I přes neustálý liják se hrál velmi dobrý fotbal, jen z naší strany tomu chyběl gól. Ale i tak jsem s výkonem a přístupem spokojen, jelikož se zimní přípravou teprve začneme," zhodnotil duel Střela, podle něhož v kádru zatím žádné změny nejsou, byť na pár příchodech vedení pracuje.