Pro Hostouň byl zápas v Mnichově Hradišti spojený s oslavou postupu do divize, místo toho skončil pro jejího hráče Romana Letka škaredě. Byť v utkání o nic nešlo, vážně se zranil a skončil v boleslavské Klaudiánově nemocnici.

Letko dal úvodní branku, ale už za stavu 1:1 utekl do sóla, vystartoval na něj brankář Tomáš Ježek, a vší silou ho zasáhl (okamžitě červená).

Hostujícímu útočníkovi po pádu z výšky zapadl jazyk, naštěstí ho z ohrožení života dostal rychlý zásah spoluhráče Jaromíra Šilhana. Letko si však ještě zlomil klíční kost, krvácel a měl těžký otřes mozku.

Dlouho se pak nehrálo – Letka odvážela sanitka do nemocnice, kde zůstal na pozorování. V nastavení Pudil urval gólem na 2:1 hostům tři body, které tentokrát moc netěšily.

A Romanu Letkovi míří z kabiny Sokola i z redakce Kladenského deníku přání brzkého uzdravení.

To mu přejí i jeho bývalí spoluhráči z Velvar, které prohrály 1:4 na půdě zachraňujícího se Jíloviště 1:4. „Byl to obrázek posledních tří zápasů, kdy o nic nejde. Je nás akorát jedenáct a k tomu do utkání nastoupili i dva dorostenci," řekl předseda klubu David Vedral, který se byl podívat na divizním utkání v Suchdolu.

Pokud by domácí bodovali, postoupily by Velvary do divize. Ústí na Orlicí potřebovalo zvítězit a dokázalo to. „Byl to okresní přebor," smutně podotkl.