Do Hostouně přijelo Vraný, které zatím bylo v krajském přeboru bez jediného bodu a ztratilo řadu zraněných hráčů včetně dvou, kteří nebudou k dispozici hodně dlouho. Jenže se mu uzdravil Tomáš Abrham a ten sehrál určitě svou nejlepší partii ve vranském dresu. Hostouni vstřelil tři branky a přispěl k výhře 4:1! Jedinou a dost lacinou branku dali domácí na 1:2 Burantem.

Vraný už stejným výsledkem vyplenilo Hostouň na jaře v roce 2012. A před pětii lety dopadla Hostouň při posvícení podobně jako v neděli. Tehdy přijelo Slaný a vyhrálo tam 5:1.

Duel dvou zatím stoprocentních týmů v I. A třídě se odehrál ve Lhotě, kam přijel nesmiřitelný rival z Tuchlovic. Oba týmy na sebe přichystaly velká překvapení.

Domácí místo gólmana Vošmika, jenž kvůli zaměstnání nemohl chytat, nasadili trenéra ligové Boleslavi Filipa Toncara. Ten ale nakonec nezabránil porážce 0:3, kterou svými góly zajistili Hadrika (ve Lhotě zahraje vždycky výborně), uzdravený Hejduk a senzační posila z Tatranu Rakovník – útočník Matyáš Kudela. Stroj na góly, jenž v dorostu válel i za Kladno a pak roky za Strašecí a Tatran, může Tuchlovice dotáhnout ke skvělým zítřkům.

Fotbalové zpravodajství z víkendu čtěte v pondělním a úterním vydání Kladenského deníku.