Stanciu skutečně původně neměl hrát, velvarskému šéfovi Davidu Vedralovi to prozradili trenéři Slavie po utkání při krátkém posezení. Ale sám koučům volal, že má obrovskou chuť na fotbal a tu také ukázal. Hráči za 100 milionů bylo naprosto jedno, že hraje na pomalu vesnické stadionku a hrál výborně už v první půli, kdy ostatní slávisté spíš stáli. Bavil skvělými střelami a průniky do vápna. A ve druhé části dal tři pěkné branky a na čtvrtou skvěle přihrál. "No jo, jenže on prý ve Slavii ještě hattrick nedal, tenhle byl první. A tak po nás žádal míč na památku. Pepa Švejda mu ho tedy nakonec dal, i když my si úplně nemůžeme dovolit rozdávat balony. Slavie ale slíbila, že pošlou dva Nicovy podepsané dresy," usmíval se David Vedral, který od Pražanů dostal už jeden dárek, novou lajnovačku. V novinách si totiž vtipně postěžoval, že ta, kterou Slovan objednal, měla vadná kolečka…

Ještě zpět k Jindřichu Trpišovskému. Že po utkání ve Velvarech poseděl, není až tak překvapivé. Bydlí nedaleko a do Velvar jezdí na fotbal jeho táta. A tak se tam občas objev i syn. "Když jsme povídali, právě volal Tomáš Souček z Londýna, že Alex Král nastoupí v základu proti Manchesteru. A dělal si srandu z našeho vedení 2:0 nad Slavii, prý Velvary doplatily na Csaplárovu past," chechtal se Vedral.

A byl rád, že když už přípravě skvělého duelu věnoval on a jeho spolupracovníci tolik energie, vyplatilo se.

Ve Velvarech se na tenhle duel bude vzpomínat ještě hodně dlouho.

close Třetiligový Slovan Velvary přivítal v rámci MOL Cupu mistrovskou Slavii Praha. info Zdroj: Jan Sláma zoom_in Třetiligový Slovan Velvary přivítal v rámci MOL Cupu mistrovskou Slavii Praha.