„S ohledem na to, jak abnormálně silné soupeře jsme ve skupině měli, můžeme být spokojení, i když jsme skončili za očekáváním,“ mínil kapitán mužstva Petr Blažej.

Kladenští se museli vypořádat s krizovou situaci, protože na poslední chvíli se jim omluvili gólmani Pejša a Brejník. Mezi tři tyče se postavil univerzál Hájek, který podával výtečné výkony. Dlouho však čekal, že se jeho spoluhráči střelecky prosadí.

V úvodním utkání podlehlo Kladno výběru Prahy (0:2). S OFS Karlovy Vary nedal dvě minuty před koncem Berovič penaltu a následného útoku Západočeši upravili na konečných 2:0. Poté prohráli i s OFS Chomutov (0:3). Až v posledním utkání ve skupině získali skalp OFS Rakovník (2:1). Soupeř ale vedl trefou Sýkory. Stádník však ránou do vinglu vyrovnal a výhru strhl na kladenskou stranu Blažej, jenž si pochvaloval alespoň dílčí úspěch. „Poprvé jsme skončili před Rakovníkem.“

V souboji o sedmé místo si jeho tým poradil s OFS Louny 2:0. Vedení jim zajistil Hodek, a potom, co domácí zahodili desítku, ze stejné výhodu jistil výhru Leška.

Turnaj rozhodovali mimo jiné takové kapacity jako bývalí mezinárodní soudci Jára a Valeš. Kladenští tudíž byli s výkony soudců výjimečně spokojeni. „Možná to bude tím, že s námi nebyli nebyli Emilové Gažiové. Oba jsou stejní,“ se smíchem dodal Blažej.

Konečné pořadí: 1. Most, 2. Karlovy Vary, 3. Chomutov, 4. Plzeň, 5. Praha, 6. Děčín, 7. Kladno, 8. Louny, 9. Litoměřice, 10. Rakovník.