Doslova senzací je porážka Velké Dobré doma s posledním Hořovickem B 1:2. Čechie doslova promrhala první půli, dostala gól, a když se po obrátce zlepšila a Dudou vyrovnala, zřejmě jí štěstěna naznačila, že byla v první půli uražena příliš.

V 76. minutě nastřelili Jícha i Neuberger brankovou konstrukci a vzápětí trestali hosté. Na jejich druhý gól mohl odpovědět v závěru Neuberger, jeho bomba ale také zatřásla jen břevnem.

„Hodně mě to otrávilo a nabídl jsem předsedovi Dufkovi svou funkci. Když hráči nechtějí, nemá to cenu,“ posteskl si trenér Velké Dobré Milan Závodský. Vladimír Dufek zatím jeho funkci nepřijal, rozhodne se v týdnu.

O nic lépe nedopadl následující soupeř Velké Dobré – Tuchlovice. Ty se také v poslední době spíš trápí, ale narozdíl od Čechie venku. V Mělníku dostaly pět gólů a litovaly hlavně úvodu, v němž byly lepší a nedaly dvě velké šance.

V Mělníku se týmům z Kladenska hraje zoufale, dardu už předtím dostaly také Dobrá a Vraný. Jen Lhota tenhle tým hostila a doma ho sestřelila. Teď se jí to povedlo proti Nové Vsi pod Pleší. Výhra 3:1 je pro náš okres v I. A tříděl jedinou víkendovou. Vzhledem k bojovnosti byla zasloužená, ale i šťastná – hosté vyrovnat několikrát mohli. „Nová Ves má hodně dobrý tým. Ale nám dobře pracovala defenziva a za výkon jsme si tři body zasloužili,“ mínil kouč Vladimír Hodan.

Co se nepovedlo Nové Vsi ve Lhotě, to zvládl příbramský Spartak ve Vraném. Sokol dlouho kraloval, vedl 2:0, ale stejně jako před týdnem nadějné vedení po obrátce ztratil. „Stále nám něco chybí, abychom výhru překlopili na naši stranu. Přitom hrajeme fakt dobře, což uznali i hráči Příbrami,“ litoval další zbytečné ztráty kouč Karel Grabmüller.