V čele je vystřídalo po postupu lačnící Slaný, byť v Zárybech prohrávalo už 1:3 a horkotěžko zachraňovalo plichtu 3:3. I díky trefě mladíčka Capla. „Za bod jsme nakonec docela rádi. Lacino jsme dvakrát inkasovali a proti nadšeně bojujícím domácím to pak bylo hodně těžké,“ uznal vedoucí mužstva Slaného Milan Šúr.

Opět bez výhry je Hostouň. Zase remizovala, ale opět po dobrém výkonu s kvalitním protivníkem – Tišicemi. Nováček je po výbuchu se Slaným nejpříjemnějším překvápkem podzimu.

Mezi nejlepšími celky (bodově) se nadále drží také Velvary, ale i jejich výkon v Jenči grády postrádal. A když už Pfleger konečně vyrovnal na 1:1, střídající Mičín vrátil vedení zaslouženě Jenči.

Opravdu velkou radost tak měl v téhle skupině jediný tým z našeho okresu, ten zatím nejslabší – Brandýsek. Doma přehrál Vysokou 2:0 a druhou výhrou v soutěži se dostal z nejhoršího, i když bodovali i ostatní ohrožení.

Brandýsek ale lituje ztráty kanonýra Vaňka. Dostal červenou a čeká ho trest. To samé se ovšem týká lidického T. Radosty a obě vyloučení byla hodně zbytečná.

Jednu červenou si pro Kladensko připravili také sudí v A skupině I. B třídy. Padla dokeskému Junkovi, který ve vyhroceném závěru duelu v Senomatech oplácel zákrok domácímu Havlovi.

Doksy ztratily v závěru vedení 2:0, přišly o Junka a hodně vinily rozhodčí v čele s hlavním Neprašem. Zejména za neopískanou penaltu na Zlatu a také za to, že nenastavil čas, přestože se po červených kartách dlouho nehrálo. „Už to mě i hráče přestává bavit, nebylo to v sezoně poprvé,“ hartusil kouč Doks Jiří Škvára na výkon rozhodčích.

Zbývá ještě hodnocení Braškova. Také on se předvedl na Rakovnicku, ale z Městečka sice možná neodjíděl naštvaný na sudí, zato sám na sebe ano. Ohnivci ho zničili čtyřmi kousky. „A zaslouženě,“ hlesl kouč Jaroslav Želina.