Obě komandy zatím skutečně patří k tomu nejlepšímu co přebor nabízí. Lhota se rozjela a po senzační výhře s hodně oslabenou sestavou v Dobříši se těší, že po letech podruhé doma vydusí Velvary. Do sestavy by se jí totiž měly vrátit všechny opory včetně útočníka Petra Mikolandy, navíc je pravděpodobné, že tým posílí také někteří hráči z SK Kladno, jehož je farmou. Standa Jung dal už 8 gólů, na toho se těším speciálně.

Velvary se po slabším úvodu soutěže také rozmáchly. naposledy v divokém duelu přejely Vraný 5:0, i když zápas tak jasný dlouho nebyl a ovlivnily ho dvě penalty a červená karta proti hostům. Nicméně také Velvary potom přišly o vyloučeného hráče, štírek Červený bude hodně scházet. A možná i útočník Dobiáš, který špatně došlápl a vyvrtl si kotník.

Zápas se hraje v neděli od 16:30 hodin a pokud vás nebaví jen fotbal, můžete si zajít do lesů v okolí Lhoty třeba na houby. V areálu, zřejmě nejhezčím na celém Kladensku, pak najdete prolézačky nebo malou umělku pro děti, pochopitelně hospůdku a dát si můžete i chutnou klobásku.

A co nebývá na fotbale úplně obvyklé, i většinou slušné publikum. Dost dobrých důvodů, abych do Lhoty v neděli vyrazil i já.

Rudolf Muzika