Družec padl v Srbči, kde se mu nikdy nehraje úplně nejlépe. V poločase ještě vedl 2:1, ale neuhlídal Petra Kotena a ten se dvěma góly podílel na obratu na 3:2.

Ještě víc zářil střelec Stochova Jan Šubin. V derby proti sousedům z Tuchlovic zaznamenal hattrick a to stačilo na výhru 4:2. Tři branky dal i slovanista Vašek Kuboušek, ale stačily v Rynholci jen na bod. I ten je pro hosty cenný.

Vůbec nejlepší střelec kola byl k vidění v Libušíně, který je po výhře nad Rozdělovem už třetí. Šlo o Miloslava Mostka, jenž vstřelil čtyři branky a duel rozhodl. Utkání přitom začali lépe Rozdělovští. Pohybliví Hasaj a Ibragimovič dělali starosti domácí obraně. První střelu tečoval nepokrytý Hasaj a bylo to 0:1. Zanedlouho však Eichler chytře ze strany přeloboval brankáře 1:1. Velice brzy nato si vykoledoval štírek Ibragimovič penaltu a Hasaj nenechal vyniknout Šmolíka 1:2. ten si tak na stou lapenou musí ještě počkat a už to trvá nějak moc dlouho…

Hrál se pěkný fotbal nahoru dolů, nechyběly emoce. Mostek po centru ze strany předskočil obránce a s přehledem do protipohybu gólmana vyrovnal na 2:2. Před poločasem Břeh z penalty dokonce otočil na 3:2.

Do druhého poločasu nastoupili domácí plni sil (6 hráčů na střídání, hosté 3). Vyhlášený "palič" Mostek ukázal, že předchozí excesy byly zapomenuty a rozehrál koncert - soupeře rozleptal čistým hattrikem. Hlavou po rohu zvýšil na 4:2 a poté přidal ještě dvě branky, kdy sám proti gólmanovi nezaváhal.

Na Spartě hrály Kročehlavy a jindy vyhecovaný mač byl tentokrát v klidu. Možná i proto, že Sparta letos nestačí a je poslední.

9. kolo: Sparta – Kročehlavy 1:5 (0:4, Jar. Fujdiar – Stříška 3, Šíma 2), Libušín – Rozdělov 6:2 (3:2, Mostek 4, Eichler, Břeh – Hasaj 2), Srbeč – Družec 3:2 (1:2, Koten P. 2, Červenka – Přerost), Stehelčeves – Slaný 1:3 (1:2, Tóth – Kolbaba, Stahl, Šaroch), Rynholec – Slovan Kladno 3:3 (0:1, Jurgovský 2, Hlavatý – Kuboušek 3), Stochov – Tuchlovice 4:2 (2:0, Šubin 3, Chlumecký – Vyskočil, Dutkovič).

12. Sparta Doly ⋌9 0 1 8 10:50 1

V posledním podzimním kole se střetnou v pátek 25. října od 17 hodin tyto dvojice: Kročehlavy - Tuchlovice, Družec - Stehelčeves, Slovan Kladno - Stochov, Rozdělov - Srbeč (18), Slaný - Rynholec, Sparta - Libušín.