Skupina A
Na úvodní zásah družeckého Lišky, jenž zaznamenal hattrick, odpověděl ve 20. minutě unhošťský Mach, to však bylo ze strany domácích vše. Hosté dali další čtyři góly. Ve druhém duelu se Srbeč rozešla smírně s Kablem 2:2, zato ve třetím padaly branky až v závěru. Mezi tyče Sparty Kladno musel záložník, tvůrce hry a hlavní kanonýr Josef Fujdiar a proti Slovanu držel čisté konto až do 80. minuty, kdy ho překonal Čimera. V závěru ho pokořil ještě Suchopár.
Výsledky: Unhošť – Družec 1:5 (1:4, Mach – Liška 3, Bubeník, Slánský), Srbeč – Kablo 2:2 (za domácí Čermák, Pečinka, hosté a poločas nehlášeno), Sparta – Slovan 0:2 (0:0, Čimera, Suchopár).

Skupina B
Dohrávalo se pouze podzimní utkání mezi Stochovem a Hrdlívem. Favorizovaní hosté byli lepší a vysoko vyhráli. Přiblížili se tak čelu tabulky.
Výsledek: Stochov – Hrdlív 1:5 (0:4, Obršál – Vondrák 2, Gaži 2, Kučera).