Kladenský Slovan sice ve Švermově ztratil poločasový náskok dvou branek, ale remíza 2:2 je pro něj výhrou. Domácí, po odchodu Slaného ze soutěže nový lídr tabulky, nastřelili třikrát tyčku, jednou břevno a hosté po zranění dohrávali jen v deseti. Baník získal bod navíc v penaltovém rozstřelu.

Nečekala se prohra na jaře zatím matného Družce doma s Rynholcem. V tabulce poslední hosté tak mají dál reálnou šanci přehodit Černého petra na jiné adepty. Venku vyhrály také Tuchlovice, ale od těch se úspěch na Spartě čekal. Domácí ztratili bod trochu smolně v závěru, ale uznali, že soupeř byl lepší a vyhrát si zasloužil.

A do třetice venkovní výhra, tentokrát v podání Stochova. Ten vyhrál v Tuřanech 2:1 a sesadil domácí ze stříbrné pozice. Sám se k nim dotáhl na rozdíl jediného bodu a čelo tabulky je teď vůbec hodně srovnané.

Bude zajímavé, kdo letos urve titul po letitém kralování Slaného.

Výsledky - 9. kolo: Sparta - Tuchlovice 2:3 (1:1, Hnízdil 2 - Soukup 2, Schiller), Švermov - Slovan 2:2, penalty 3:1 (0:2, Frič, Burant - Kulhánek, Inneman), Družec - Rynholec 1:2 (Konvalinka - Petrus, Pozníček), Tuřany - Stochov 1:2 (0:2, Kříž - Rác, Kischkár).

close Tabulka Ligy starých pánů Kladenska info Zdroj: LSP Kladno zoom_in Tabulka Ligy starých pánů Kladenska