„Nedá se nic dělat, musíme respektovat nařízení, které vláda vydala. Jsem pro, až zase vláda fotbal povolí, dohrát do konce roku co nejvíce zápasů a pak se na jaře uvidí,“ navrhuje aktuálně šéf soutěže Josef Fujdiar.

Rozhodne ale až schůzka všech zástupců klubů, byť ani ta nemůže být osobní.

Sedmé kolo se ještě odehrálo. Vedoucí Družec, který usiluje o jubilejní desátý titul přeborníka Kladenska, vyválčil těžký mač na Spartě Kladno. Šťastnou výhru mu trefila opět posila z Kročehlav Rolný. Dobrou formu ukázal Slovan výhrou na hřišti obhájce ze Slaného. Slovan je výborný na míči, jeho hráči fotbal umí a teď je bude mrzet, že jejich formu přibrzdila epidemie.

Hodně slavili výhru v Tuřanech, však to byl proti Rynholci pořádný boj. Domácí vydělali na prvním poločase, pak už vedení udrželi. Uspěly také Doksy nad Velvary, rovněž zde to bylo hodně těsné. Výhry 2:1 je však spravedlivá.

Výsledky: Sparta – Družec 1:2 (1:1, Cipra - Přerost, Rolný), Slaný – Slovan 0:2 (0:0, Terš, Valenta), Tuřany - Rynholec 3:2 (2:0, Janoušek 2, Hulcr – Haužvic, Fonod), Doksy –Velvary 2:1 (1:1, Urban, Breha – Ouško).

close Tabulka LSP info Zdroj: Deník zoom_in