Poslední Rozdělov držel dlouho krok s domácím Libušínem a inkasoval až po faulu na Sekáče a následné penaltě Škráby. Začátek druhého poločasu nezastihl hosty v herní pohodě, a když už se zvedali, srazil je pěknou křižnou střelou Eichler. Tečku za utkáním udělal po úniku Křenek.

Rychlé útoky slánských fotbalistů již v prvním poločase dokonale rozebraly defenzivu Dřetovic a náskok si hosté ve druhé půli s přehledem ubránili. V tabulce se tak přiblížili druhé příčce a ještě více mohou litovat minulého zaváhání se Spartou.

Ta naopak selhala naposledy, když na Slovanu vedla do poločasu 2:0, jenže poté nechala probudit spícího obra Tomáše Suchopára a ten čistým hattrickem skóre otočil.

Největší přestřelka byla k vidění v Hrdlívě. Domácí tady vyhráli poločas stejně jako Slaný v Dřetovicích – 4:0, ale Stochov s chutí střílel po změně stran a snížil na konečných 6:3. Střlecky se nejlépe vedlo Hádlovi.

Výsledky: Kablo – K. Žehrovice 3:1 (0:1, Šafra, Dlouhý, Rolný - Hahn), Libušín – Rozdělov 3:0 (1:0, Škrába (p), Eichler, Křenek), Hrdlív – Stochov 6:3 (4:0, Hádl 3, Červenka, Žabkovský, Vondrák - Bachura, Frolík, Raigl), Družec – Srbeč 4:1 (1:0, Šíma 2, Reichel, Liška - Sýkora), Dřetovice – Slaný 1:4 (0:4, Keller - Pazdera 3, Císař), Slovan – Sparta 3:2 (0:2, Suchopár T. 3 - Stehlík, Fujdiar R.).

1. Družec⋌ 13 11 0 2 55:21 33
2. K. Žehrovice⋌ 13 10 1 2 49:18 31
3. SK Slaný⋌ 13 9 1 3 45:33 28
4. Kročehlavy⋌ 13 7 3 3 35:22 24
5. Sparta⋌ 13 6 2 5 38:32 20
6. Slovan ⋌12 5 2 5 35:34 17
7. Hrdlív⋌ 13 5 2 6 42:49 17
8. Srbeč⋌ 13 5 2 6 25:37 17