Původně bylo utkání v České lize staršího dorostu mezi SK Kladno a Motorletem Praha odloženo kvůli karanténě hostů. Zápas se sehrál až čtrnáct dní po posledním soutěžním utkání Kladna. Pauza nebyla na domácích herně znát, ale bohužel výsledek se nepovedl a prohráli 2:3. „Naši kluci byli dobře motivovaní, dřeli, bojovali a hráli hezký fotbal. Bohužel jsme utkání o šest bodů nezvládli,“ litoval kladenský trenér Radek Duda. Jeho mužstvo v utkání nastřelilo dvakrát břevno, jednou tyč a neproměnilo penaltu. Tu naopak proměnili hosté a domácí jim ještě pomohli vlastní brankou.

Utkání bylo důležité vzhledem k postavení obou soupeřů v tabulce České ligy staršího dorostu. Soutěže čeká po sezoně reorganizace a týmy na jedenáctém až šestnáctém místě soutěž opustí. Dorostenci SK Kladno jsou po podzimní části soutěže na čtrnáctém místě se čtrnácti body. Motorlet má po výhře bodů stejně. Na vysněné desáté místo ztrácejí oba týmy pět bodů. „Musíme se připravit na jarní část a o záchranu bojovat v každém následujícím zápase, který nás čeká,“ nic nevzdává Duda.

V České lize mladšího dorostu prohrálo Kladno s Motorletem Praha 1:2. O výsledku rozhodl už první poločas. „Ten nebyl z naší strany povedený a po zásluze jsme ho prohráli. V druhé půli jsme se zlepšili a snažili se o vyrovnání, což se nám i přes několik šancí nepodařilo,“ hodnotil Jan Pejša, kladenský trenér. Mladší dorost SK Kladno je s jednadvaceti body na osmém místě tabulky.

Důležité utkání o čelo tabulky hráli i borci SK do osmnácti let proti staršímu dorostu FA Povltavská. Domácí vyhráli pohodlně 5:2. „Když jsme na začátku druhé půle zvýšili na pět nula, bylo o výsledku rozhodnuto. Bohužel jsme od té doby polevili a dovolili soupeři výsledek zmírnit, což mě mrzí,“ řekl Jan Pejša. Starší dorost U18 je v neúplné tabulce krajského přeboru na druhém místě.

Poslední podzimní utkání nezvládli mladší dorostenci SK Kladno v krajském přeboru proti FA Povltavská a prohráli 0:3 po bezbrankové první půli. „S výkonem v prvním poločase můžeme být spokojeni. V tom druhé jsme nepodali zdaleka výkon, který bychom chtěli a po zbytečných chybách jsme soupeři darovali góly,“ hodnotil kladenský trenér Marek Novobilský. Mladší dorost do šestnácti let je v neúplné tabulce krajského přeboru na třetím místě.

ČLD U19: SK Kladno - SK Motorlet Praha 2:3 (1:1)

Sestava: Ševce - Truhlář, Rottner, Klvaň, Novák - Blažek, Duda, Kácl (46. Veselý), Bokša, Fedorišin - Chlumský

Branky: Chlumský, Bokša

ČLD U17: SK Kladno – SK Motorlet Praha 1:2 (1:2)

Sestava: Vojtíšek - Brabec (79. Kopta), Rottner, Chochola, Novák (24. Faltus) - Kalina, Zoubek, Fiala, Hanuščík (46. Maxant), Vosyka (46. Janega) - Eška

Branka: Eška

KPSD: SK Kladno U18 – Povltavská FA 5:2 (4:0)

Sestava: Kralovič - Brabec, Rottner, Chochola (46. Hanuščík), Justra - Kalina, Mysliveček - Fiala (67. Zoubek), Maxant, Janega - Eška

Branky: Fiala 2x, Eška, Rottner, Kalina

KPMD: SK Kladno - Povltavská FA 0:3 (0:0)

Sestava: Tunka (65. Kralovič) – Novobilský, Faltus, Davídek, Randýsek – Kolka, Zoubek, Haluza – Kozubek, Vosyka, Havel

Hokejově střídali: Bambula, Bach

Petr MAŇKOŠ