Starší dorost SK vysoko porazil Sokolov

Kladno - Poprvé měli hráči nejstaršího dorostu možnost nastoupit na hlavním hřišti. Hned z toho bylo jednoznačné vítězství 6:1. Starší dorost SK Kladno takto doma deklasoval Sokolov v České lize staršího dorostu. Mladší nastoupili na vedlejším travnatém hřišti proti Meteoru Praha. Sedmnáctka prohrála 1:3, šestnáctka opět vyhrála 1:0 a stále ještě nedostala v České lize mladšího dorostu ani jednu branku!

4.9.2013

Kladenský dorost U17 (ve světle modrém) doma přejel Rokycany 5:0Foto: Petr Bořík

Velmi kvalitní zápas sehrál doma starší dorost SK Kladno proti Sokolovu. Na hlavním hřišti vedl již ve 24. minutě 4:0. Přitom Sokolov přijel do Kladna bez ztráty bodu, po třech zápasech měl devět bodů! „Tentokráte jsme proměnili šance hned v úvodu. Navíc nám pomohlo to, že jsme nastoupili na velikém hřišti a mohli hru roztáhnout a dobře kombinovat," řekl Petr Brabec. Ve druhém poločase si Kladno zápas pohlídalo a přidalo ještě dvě branky. V poslední minutě navíc domácí brankář Pešek chytil pokutový kop. Dva góly v zápase vstřelil opět Kraus a připsal si tak v soutěži už pět branek.

Starší dorost je tak po čtyřech kolech s osmi body na čtvrtém místě tabulky, na první Motorlet Praha ztrácí dva body. V neděli hraje SK SKladno v Rokycanech.

Starší dorost – ČLSD – U19

SK Kladno – FK Baník Sokolov 6:1 (4:1). Branky SK Kladno: 18. a 24. Kraus, 10. Pudil, 17. Rohla (penalta), 71. Borák, 87. Bodnár.

Sestava: Pešek – Krupička (75.Bystřický), Rohla, Suchý, Čížek – Borák (78.Hanuščík), Pudil, Cabejšek (83.Suk), Bořík (86.Bodnár) – Popelka (65.Hübst), Kraus

V mladších dorostech pokračuje ve skvělých výkonech šestnáctka, která ještě nedostala gól a má plný počet bodů. Naopak sedmnáctka podruhé za sebou prohrála.

Po úvodním jednoznačném vítězství nad Svitavami 6:1 prohrála sedmnáctka následující dvě kola. Po vysoké prohře v Chrudimi nezvládla ani domácí zápas s Meteorem Praha a prohrála 1:3. Přitom Kladno začalo dobře a v šestnácté minutě šlo do vedení. Jenže poté neuhlídalo dva rohy a soupeř utkání otočil. „Bohužel jsme neudrželi vedení. Kluci si za nepříznivého stavu nevěřili a báli se hrát," hodnotil Jakub Andrýsek. Když ve druhém poločase hosté zvýšili z pokutového kopu, bylo rozhodnuto.

To nejmladší dorost válí. Po třech kolech má devět bodů a skóre 4:0! S Meteorem rozhodl o vítězství ve 23. minutě Šimon Procházka. „Bylo to utkání dvou rozdílných poločasů. V prvním jsme předváděli velice kvalitní výkon a ovládali hru. Ve druhém poločase se kvalita vytratila a až příliš jsme se zatáhli," řekl Karel Grabmüller. Přesto tým svou bojovností a nasazením dovedl utkání do vítězného konce.

Mladší dorosty jedou v sobotu do Sokolova. Šestnáctka jede bojovat o první místo v tabulce, kde mají plný počet bodů kromě Kladna ještě Dukla Praha a právě Sokolov…

Mladší dorost – ČLMD – U17

SK Kladno – Meteor Praha 1:3 (1:1). Branka Kladna: 16. Sobota.

Sestava: Šulek – Havelka, Rachocha, Sirůček, Henzelín – Tyban (50. Trejbal), Hejda, Kubín (60. Rajgl), Kroutil, Koška - Sobota

Mladší dorost – ČLMD – U16

SK Kladno – Meteor Praha 1:0 (1:0). Branka Kladna: 23. Procházka Š.
Sestava: Pospíšil Martin - Kopecký (60. Fečkanin), Novotný, Tirol, Jemelka - Volgner (Ryšlink), Kafka, Procházka Š., Kuchař - Pospíšil Mikuláš (74. Feldman), Procházka P. (70. Gerhardt).

Petr Maňkoš

Autor: Redakce

Místo události:
4.9.2013 VSTUP DO DISKUSE

Kladno volejbal cz - SK Volejbal Ústí nad Labem 3:0, Extraliga volejbalu, Kladno, 30. 9. 2017

Volejbalisté přemohli lázeňské šviháky

Kam na víkendový fotbal plus výsledky

Komise musely řešit neplatné voličské průkazy, ale i stěhování

Střední Čechy – Vše probíhalo standardně. Přesně s těmito slovy se ohlédla za hlasováním během parlamentních voleb ve Středočeském kraji Eva Jůzová, vedoucí oddělení správních agend Krajského úřadu Středočeského kraje. Podle jejích slov se na hejtmanství nedostaly informace o tom, že by se odehrálo něco mimořádného. „Nevíme o tom, že by někde zasahovala policie,“ konstatovala Jůzová k dění ve volebních místnostech.

Vypukne modrobílé peklo?

Kladno – Podruhé si před domácím publikem zahrají volejbalisté Kladna. A nebude to žádný pouťák. Jejich hosty budou v sobotu v 18.00 hodin hráči Karlovarska, jednoho ze spolufavoritů nejvyšší soutěže.

Na Kladensku zvítězilo u většiny voličů Hnutí ANO 2011

Kladensko /FOTOGALERIE/ -  Lidé z Kladenska a Slánska vyšli už včera do volebních místností, aby využili příležitosti a ovlivnili budoucnost České republiky. Parlamentní volby skončily v sobotu ve 14 hodin.

Na Trutnov se Švihálkem

Kladno – První čtvrtinu základní části II. ligy zakončí hokejisté Řisut v sobotu domácím zápasem s Trutnovem (18.00). Svěřenci trenérů Martina Procházky a Martina Kašáka po deseti kolech uzavírají tabulku, přičemž vstřelili nejméně branek a nejvíc jich obdrželi!