Ještě nedávno se tým o účast v LSP skoro praly, zájemců bylo víc než jich mohli organizátoři přijmout. Jenže pak začala mužstva odpadat včetně těch, která byla vlajkovou lodí, ať už to byly Kročehlavy, Slaný, Družec nebo Velvary. Rozdělov se dal dohromady se Švermovem a ten nyní skončil…

"Tabulku jsem musel přepočítat, bohužel. Ale myslím, že soutěž by mohla pokračovat. Někteří zbytečně přihlašují čtvrtou třídu, pak tam nemají hráče. Pokud by někdo měl zájem dát dohromady mužstvo a přihlásit se, může klidně u mne," říká šéf soutěže Josef Fujdiar a přidává kontakt na sebe:

josef.fujdiar@seznam.cz

Co se týče dvou zápasů z minulého týdne, Tuřany si přivezly dva body ze Sparty Kladno, kde po vyrovnaném průběhu remizovaly 2:2, ale lépe zvládly penalty, i když střelci na obou stranách byli hodně nepřesní. Slovanisté mezi sebou přivítali i bývalou oporu Juru Stolára a ten pomohl jedním gólem k výhře nad Tuchlovicemi 3:0. Slovan tak vyhrál podzimní část.

Sparta - Tuřany 2:2, na penalty 1:2 (1:0, Cipra, Šifta - Novotný, Mucha), Slovan - Tuchlovice 3:0 (2:0, Suchopár, Machač, Stolár). Stochov a Rynholec měly volno.

Tabulka Ligy starých pánů KladenskaTabulka Ligy starých pánů KladenskaZdroj: LSP Kladno