Hrálo se tam před dvěma stovkami diváků! „Věřili jsme si na ně, protože jsme celou zimu kvalitně trénovali," uvedl trenér vítězů Aleš Šturm a prozradil, že si na do plných bušícího soupeře počkali a díky moravskému štírkovi Radkovi dali po pěkných akcích oba góly zápasu (31., 39.). „Teď se musíme uklidnit, abychom nepropadli euforii," dodal Šturma.

Lhota překvapila ve Smečně, kde padla 2:3 až po penaltách. Poprvé smazala ztrátu díky trefě bývalého kanonýra áčka Junga, jenž se nečekaně objevil v její sestavě, podruhé pak dvě minuty před koncem Kučera. Za domácí se opět dvakrát trefil Mucha.

Slovanistický mix zkušeností a mládí zvrátil ve Hřebči nepříznivý stav 0:2. Matadoři Rác a Střela (2) skóre otočili a tečku za obratem udělal mladý Bělohlávek.

Knovíz díky dvěma desítkám Říčky, jenž vždy vyrovnal, sebrala bod Spartě, která hrála od 43. minuty bez vyloučeného brankáře Eclera. Rozstřel lépe zvládli hosté. Domácí kopali v utkání ještě jednu penaltu, kapitán Duda ji však neproměnil.

Svinařov nakopla penaltová výhra na Novu a proti Dobré se blýskl dalším pěkným výkonem. „Spalovali jsme ale hodně šancí," posteskl si sekretář klubu Antonín Froněk. K oběma trefám do černého jim tak musel pomoci soupeř. První byla vlastní a druhý gól padl po chybě brankáře. Vítězové prostřídali pět hráčů!

Slavoj slavil zasloužené vítězství nad Dřetovicemi. Zasloužené proto, že proměňoval šance. Hosté pouze snížili penaltou Filipa Bartáka. V poslední minutě je dorazil Petráček.