Nejsuverénněji si počínaly Lidice. Po domácí výhře 7:3 dokázaly snadno zvítězit i v odvetě v Kolči, kde to bylo ještě jednoznačnější. Vyhrály dokonce 7:0.

Žižice jely do Tuchlovic se středeční porážkou 1:3 na kontě. V odvetě prohrávaly za deset minut 0:2, byť Krakešem snížily a P. Kotenem ještě trefily tyč, sérii zdramatizovat nedokázaly, naopak v poslední čtvrthodině obdržely ještě tři branky. Úvod utkání však odehrály v deseti.

„Někteří hráči nemohli, jiní rezignovali," konstatoval předseda a hráč v jedné osobě Tomáš Koten a přiznal, že podobný průběh série očekával.

„Tušil jsem, že to tak dopadne. Tuchlovice měly na hřišti pět hráčů z kádru áčka, a to se muselo projevit. Byli jsme předem odsouzeni," řekl a dodal, se snažili sérii odehrát důstojně.

To se nepovedlo Kolči, která se v utkáních s Lidicemi potýkala s absencemi, jež ji provázely už v závěru soutěže. Pro soupeře se tak byly snadným soustem.

„Ostuda to je. Mužstvo se nám však rozsypalo a s tím, co bylo na hřišti, nešlo proti sice starším, ale chytrým fotbalistům uspět," řekl kolečský sekretář Jan Zatloukal a ocenil hru lidického špílmachra Tyburce. Jeho výkon nedegraduje neproměněný pokutový kop, který mu chytil Pinc. Ten se obětavě postavil do brány i se zraněním.

Nejvyrovnanější byla série o III. třídu. První zápas skončil smírně 2:2, byť v něm Pchery vedly 2:0. Totéž se jim povedlo v posledních dvaceti minutách odvety. Tentokrát nechaly Stochov pouze snížit.

Utkání ukončila strkanice a červená pro stochovského Pražáka. Stejně jako v posledním mistráku s Újezdem museli pořadatelé při odchodu do kabin chránit rozhodčího. Dvě červené padly už v průběhu utkání a obě byly za zmaření vyložené šance. Na vyloučení vyhrál sérii Stochov poměrem 3:1.

Koleč – Lidice 0:7 (0:3, 16., 77. T. Vysloužil, 21., 38. Tyburec, 52. Zach, 56. Záleský, 63. Skála, 1. zápas 3:7), Tuchlovice B – Žižice 5:1 (2:0, 2. Boháč, 10. Balík, 76. Nejedlý, 80., 87. Hnízdil – 65. Krakeš, 1. zápas 3:1), Pchery – Stochov 2:1 (0:0, 70. Rada, 79. Vohradský – 83. Lichner, čk: 82. Kratochvíl – 13. Šámal 91. Pražák, 1. utkání 2:2).