Trenéru Petru Rajglovi opět chyběla pětice hráčů základní sestavy v čele s Hampelem, ale toho na stoperu dobře zaskočil útočník Šubin. Ten zase scházel vepředu, kde se o návrat do vyššího fotbalu pokouší po zranění menisku Brzák.

A obstojně, protože po první brance domácího Větrovce právě Brzák domácí obranu větral. Zřejmě penaltový zákrok na něj sudí přehlédl, ale důrazný forvard po chvíli vyrovnal.

Ve druhé části byly ale Doksy lepší a dvěma trestnými kopy Junka a Marka Maříka duel rozhodly. Hosté měli naději jen za stavu 2:1, kdy z půlky pláchl zase Brzák, ale obrana ho stihla zastavit za cenu žluté karty, která mohla mít i jinou barvu. „Já rozhodčí hodnotit nebudu, zrovna Doksům se to nevyplatilo,“ usmál se Petr Rajgl, pro něhož byl duel pikantní. Spolu s protivníkem na lavičce Martinem Škvárou vedli žáky SK Kladno. „Známe se iks let a myslím, že jsme se shodli, že to byl solidní, bojovný zápas. Na to, kolik chybělo lidí, si kluci vedli dobře a kdyby zůstali u obranné taktiky z první půlky, možná bychom bod uhráli,“ dodal.

Domácí vedoucí mužstva Josef Pavlíček přiznal, že v první půli jeho mužstvu sudí pomohl. „Penalta asi byla, ale oni stejně za chvilku srovnali. Po obrátce jsme byli jasně lepší,“ mínil.