Stochovský víkend byl vůbec gólově výživný, ve čtyřech zápasech padlo rovných třicet branek!

Sokol Sýkořice– Slovan Dubí 6:1 (2:1). Hosté drželi krok jenom vprvní půli a dokonce vedli od 25.zásluhou Říhy. Účastník okresního přeboru Rakovnicka však do přestávky stav otočil a po obrátce dění na hřišti ovládl.

Branky: Slabý 3, Brabec, Růžička, Mutinský– Říha.

SK Buštěhrad– SK V. Přítočno 0:10 (0:1). První poločas vypadal dost vyrovnaně první branku si vstřelili Buštěhradští sami (25.), zatímco přítočenský Zieber neproměnil desítku. Pokud se domácí spoléhali, že ve druhé půli jim pomůže silný vítr, moc se spletli, pro Přítočenské totiž neznamenal vůbec žádný problém a přidali dalších devětgólů!

Branky: Janoušek 3, Jiránek 3, Šiler 2, vlastní, Zieber.

Baník Stochov -TJ Tuchlovice 2:1 (1:1). Hosté už v5.minutě neproměnili první šanci už v5.minutě, ale domácí gólman ji vychytal. Stochov odpověděl hned v8., kdy po standardní situaci Petrášek otevřel skóre. Poločasovou remízu stanovil krásnou střelou Najer (35.), Druhý poločas byl vyrovnaný až do 77., kdy Burle kopal přímý kop, který Zelenka neudržel a Petrášek stanovil konečný výsledek utkání.

Branky: Petrášek – Najer.

Baník Stochov– SK Buštěhrad 5:5 (2:2). Dorostenecké utkání začalo ve vysokém tempu a také proto se diváci dočkali rychlého gólu, který vstřelil hráč hostů Penc střelou pod břevno (8.). Domácí hráči však dokázali vzápětí srovnat Baratinským. Obě mužstva předváděla pohledný fotbal plný pěkných akcí, gólů a ještě další spoustou nevyužitých příležitostí.

Branky: Baratinský 4, Samek– Penc 2, Hrubý 2, Trojánek.(jin))