„Zatím to vypadá, že se hrát bude. Jsme připraveni,“ hlásí Mrázek, podle něhož je umělý trávník odklizen a po ledu není ani památky. „To vůbec, máme už docela kvalitní umělku. Průšvih by nastal pouze v případě, že přes noc napadne sníh. Máme jen malý traktůrek a ten si město vezme v případě potřeby na úklid důležitých komunikací, což je pochopitelné,“ sdělil první muž strašeckého fotbalu.

Na turnaj se těší stejně jako jeho hráči. Už kvůli zpestření náročného zimního programu. „Kluci čtyřikrát týdně trénují, takže zápas je pak pro mě jakousi odměnou.“

A má nějaké další posily z Kladna? Třeba doberského Martina Jíchu, o něhož dost stál? „Zájem by byl, to už jste psali, jenže pan Dufek to nějak odpálil, takže nevím. Pozice útočníka je ale jediná, kde bych posilu přivítal. Jenže to je nedostatkové zboží,“ usmívá se Mrázek, který získal alespoň Vecku z Tatranu Rakovník. A zřejmě udrží i záložníka Tlustého, o něhož pro změnu jeví zájem doberská Čechie. „Něco jsem o tom slyšel, ale myslím, že u nás zůstane,“ dodal Miloslav Mrázek.

Víkendový rozpis zápasů ve Strašecí

Sobota 10. ledna: Kněževes – Slaný (10, Nové Strašecí – Jeneč (13.30).

Neděle 11. ledna: Lhota – Braškov (13.30).