Sokol Braškov – FK Kněževes 2:3 (2:1)

Braškov pokračoval v turnajové mizérii. Zkraje to přitom vypadalo na opak, když po akci bratrů Maňkošů dal Petr první branku a poté z penalty za faulu na Přichystala zvýšil. Jenže spalovač šancí posledních týdnů Veselý promarnil tutovku na 3:0 a místo toho hosté také z pokutového kopu snížili. Ve druhé půli pak využili zaváhání brankáře Petáka při TK a vyrovnali, pět minut před koncem pak po situaci hodně zavánějící ofsajdem obrat dokončili.¨

„Měl jsem dát na tři nula, to byla chyba. Hlavně je ale špatné, že jsme po obrátce zase sklouzli k tomu, co tu předvádíme celý turnaj. Poslední gól byl sice z ofsajdu, ale i rozhodčí se přece připravují na sezonu,“ usmál se Martin Veselý.

Branky: 40. a 63. Vrábík (první z p), 83. Vaníček – 15. a 23. P. Maňkoš (druhý z p).

Braškov: Peták – Pokorný, Piešťanský, Bach, Bartoš – M. Maňkoš, Veselý, Fridrich, Přichystal – P. Maňkoš, Tichý.

SK Doksy – Sokol Jeneč 2:1 (1:0)

Čtvrtý zápas, čtvrtá výhra. Ale trenér Jiří Škvára přiznal, že cesta k ní byla nejtěžší. „Určitě, vždyť soupeř nás v poli přehrával, jen do šancí jsme ho nepouštěli. My jich měli více, hlavně z brejků,“ popisoval. Góly dali oba útočníci Mošnička a nezastavitelný Korpa. Oba po hezkých akcích. Valko pouze snížil hezkou ranou z dálky. Trochu hektický závěr vyšponovala potyčka Zlaty s hráčem Jenče, sudí oba nechal vystřídat.

„Snad to Korpovi vydrží, jeho angažmá je zatím moc povedené. Dali jsme i další gól, ale podle asistenta míč nepřešel čáru. Dožadovali jsme se také penalty, jenže hlavní vytáhl zákrok před vápno,“ vzkázal Škvára ze soustředění, na které Dokesští odjeli do Vrchlabí. A za týden, v neděli 15. února, je čeká asi rozhodující bitva o vítězství v turnaji s domácím Novým Strašecím.

Branky: 32. Mošnička, 58. Korpa – 67. Valko.

Doksy: Pelc – Kouba, Blažek, Burant, Křivánek – Mar. Mařík, Junek, Barták, Zla – mošnička, Korpa. Střídali Mil. Mařík, Škvára, Urban.

SK Slaný – SK Lhota 0:2 (0:1)

Lhota, která zkoušela Rychlého (Brandýsek), Jiránka (Přítočno) a brankáře Hájka (Doksy) šla brzy do vedení, kdy míč doklepl po přihrávce od lajny Čurda. Slánští trochu protestovali, že byl už v zámezí, ale sudí si byli jistí. Procházka pak orazítkoval břevno, přesto hosté zvýšili po změně stran krásnou ranou Ráce z pětadvaceti metrů. Slánští, kteří nastoupili v hodně kombinované sestavě i s trenérem Jiřím Hořejším měli také šance, ale právě Jiří Hořejší stejně jako jeho syn Jakub neuspěli stejně jako Hrdlička.

Branky: 5. Čurda, 58. Rác.

Slaný: Sábl – Hrdlička, Čablík, Mrština, Kozelka – Husárek, Lorenc, Hořejší Jakub, Střeska – Hořejší Jiří, Kudrna.

Lhota: Šimek (46. Hájek) – Hotový (55. Drmla), Asník, Čurda (46. Anděl), Havelka – Kolář (55. Jiránek), L. Rychlý (46. Rác), Mantlík, Procházka – Zadák, Mačura.

1. Nové Strašecí⋌ 4 4 0 0 19: 1 12
2. Doksy⋌4 4 0 0 15: 4 12
3. Lhota⋌ 3 2 0 1 7: 4 6
4. Slaný⋌ 4 1 1 2 5: 8 4
5. Jeneč⋌ 4 1 1 2 3:11 4
6. Kněževes⋌ 4 1 0 3 5:16 3
7. Braškov⋌ 5 0 0 5 3:13 0