FC Jesenice – SK Doksy 2:5 (2:4)

Utkání začalo lépe pro aktivnější jesenické fotbalisty, když Závora otevřel skóre - 1:0. Poté ale zasáhl důraznější promluvou trenér Škvára, hosté přidali a Barták vyrovnal. Naplno pak zazářila hvězda nové posily Doks – Pavla Bartoše z Červeného Újezdu, který během pouhých jedenácti minut nastřílel čistý hattrick! Havel z pokutového kopu snížil, jenže ve druhém poločase si hosté hrající nečekaně s útočníkem Mošničkou na předstoperu, vedení uhlídali a navíc Bartyzala překonal po úniku a kličce Moc.

„Začátek měl lepší soupeř, ale po trenérově domluvě jsme utkání v pohodě zvládli i bez Steckoviče a motoru zálohy Buranta,“ těšilo vedoucího mužstva Doks Josefa Pavlíčka.

FC Jesenice – SK Doksy 2:5 (2:4). Branky: Závora, Havel (pk) – Bartoš 3, Moc, F. Barták.

Doksy: Pelc – Kostka, Škvára, Mošnička, Vlasatý – Studený, F. Barták, Junek, Mar. Mařík – Moc, Bartoš. Střídali Korpa a Urban.

Nové Strašecí – Lhota 6:1 (2:0)

Strašeckým fotbalistům se proti Doksům nedařilo střílet branky, v sobotu si to vynahradili. Úvodní část přinesla dva zásahy a postaraly se o ně oba týmy. Nejprve otevřel skóre Černý, poté si dal hostující Jiránek vlastní gól - 2:0. Lhota zahrozila hlavně Podraným, ale dostal se do úhlu a Bureš pak nastřelil obránce.

Ve druhém dějství hosté poprvé vedeni Janem Havelkou, jemuž budou dělat asistenty brankář Martin Hájek a nedílná součást týmu Vladimír Hodan (dosavadní hlavní kouč), prostřídali, hra je moc nebavila a pálili hlavně domácí. Trefili se čtyřikrát, jednou i exkladenský Vašák. Čestný úspěch hostů si dali domácí sami po ráně Bureše.

„Zápas byl přímo úměrný tomu, že jsme hráli s mužstevem krajského přeboru a s několika dorostenci v sestavě,“ stroze hodnotil vedoucí mužstva Lhoty Martin Chadima.

„Dnes už to bylo lepší. Terén byl lepší než minulý týden, už to bylo více fotbalovější, zahráli jsme ve větším pohybu než minulý týden a hlavně jsme se prosadili střelecky,“ sdělil strašecký lodivod Miloslav Mrázek.

Nové Strašecí – Lhota 6:1 (2:0). Branky: Ducár 2, Černý, vlastní, Vašák, J. Mrázek.

Lhota: Šimek – Adam (46. J. Pucholt), Hotový, Čurda, Linc – Jiránek, Procházka, Dolejš (61. Vitai), Rychlý (61. M. Pucholt) – Podraný (46. Rác), Bureš.

Miroslav ELSNIC, Rudolf MUZIKA