Jak jste spokojený s vaší záchranou?

Hráli jsme o záchranu do posledního kola. Hráči museli bojovat, protože nám stále hrozil sestup. Je to pro nás úspěch, že jsme se udrželi, protože to byly obrovské nervy.

Jak jste na tom s přípravou? Kádr se nějak rozšíří?

Trénovat jsme začali včera. Budeme čtyřikrát v týdnu využívat náš areál. Věnovat se budeme vyloženě tréninkům s míčem. Naše sezona byla o týden protažená a musel jsem hráčům dát alespoň tři týdny volno.

V tomto počasí bychom ani nic dělat nemohli. V létě se toho moc dohnat nedá, co se týče fyzičky. Myslím, že naběháno máme, proto se budeme soustředit na práci s míčem.

Kádr bude asi podobný, nějaké posily v hledáčku máme, ale to zatím neprozradím, dokud to nebude jisté. Jinak k týmu přichází Pavel Němeček, který bude novým vedoucím mužstva.

Jaké vás čekají přípravné zápasy?

Nejprve máme Vraný, potom Velkou Dobrou, Kryry a Doksy.

Je v týmu nějaký tahoun?

Nerad vyzdvihuji jednotlivce, fotbal je kolektivní sport. Ovšem asi každý si všiml našeho útočníka Matyáše Kudely, kterého nesmím nechat bez opomenutí. Stal se králem střelců krajského přeboru s 24 góly. My jsme dohromady vsítili 49 branek a polovinu z toho dal jediný hráč, což je hrozná výhoda ho mít.

Jak se těšíte na derby? Kdo pro vás bude větším oříškem?

Na derby se těším obrovsky! Tatranu jsem to moc přál, aby postoupili. Bude to balzám jet na mistrovské utkání jen patnáct kilometrů. Nedovolím si odhadnout, kdo bude těžším soupeřem, zda Tatran nebo SKR, oba týmy budou mít jistě kvalitu a já se na oba těším. V prvním kole máme Úvaly a pak hned Tatran Rakovník.